Younès Belhanda Transferi KAP'a Bildirildi! | 27.6.2017 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Younès Belhanda Transferi KAP'a Bildirildi! | 27.6.2017

yahu parasını ne yapacaksınız alındı işte. Muhasebeciliği bırakalımda nasıl katkı sağlar onu konuşalım.

------------Gomis
----Sneijder---Belhanda
-----------Selçuk
------İmbula---Tolga

şeklinde iş yaparmı yoksa kanat olarak mı oynamalı?

İşte tipik bir salatalık taraftar örneği.

Ulan Aysal varken hep para para derdindeydiniz, Drogba'yı bile eleştirdiniz utanmadan.

Parayı ne yapacakmışsın? Bu kulübün anasını avradını 3 tane başka para yüzünden tecavüz etti. Canaydın-Polat-Dursun tarihin kara sayfalarına gömülen 3 şahıs.

liktv sitesinden adamın asistlerine baktım, bu asist yapmamış atanlar efsane gol atmış. bu hıyar 30. metrede 20cm'lik pas atıyor, golü atan 1m top sürmeden golü yazıyor. bu hıyar da asist yapmış oluyor.

Arkadaslar niye sasirdiniz ki?
Zaten 2-3 haftadir bu soylentiler vardi.
Insallah guzel oynar diyelim.

Samsung Galaxy S8+ kullanarak GSC Mobil uygulamasi ile gonderildi

yahu parasını ne yapacaksınız alındı işte. Muhasebeciliği bırakalımda nasıl katkı sağlar onu konuşalım.

------------Gomis
----Sneijder---Belhanda
-----------Selçuk
------İmbula---Tolga

Beklerin önünü kim kapatacak bu sistemde :) sneijder-selçuk aynı anda sahada oldu mu o takımın verimli olması mümkün değil.Öndekileri kanat gibi oynattın mı da hücum anlamında bu takım duran toplara falan bakar sadece.Veya birisi çekecek 20 metreden gol olsun

------------Gomis
----Sneijder---Belhanda
-----------Selçuk
------İmbula---Tolga

Beklerimiz fişek gibi olursa güzel kadro.
Gel gör ki o tür bekler hem çok az sayıda mevcut hemde çok pahalı.

Belhanda + sneijder i nasıl kunlanacak tudor verimli şekilde çok merak ediyorum vallahi.

------------Gomis
----Sneijder---Belhanda
-----------Selçuk
------İmbula---Tolga

Sag ve sol beklere sneijder ve belhanda yardima gelecekse evet guzel olur :)

Samsung Galaxy S8+ kullanarak GSC Mobil uygulamasi ile gonderildi

Sneijder gider büyük ihtimalle bu transferle beraber Tudorun TV'daki açıklamaları kesinlikle Sneijderi pek ister gibi değildi bence Sneijder giderse Jovetice çökmeliyiz fena katkı sağlar

şüphesiz ki yetenekli ve hırslı futbolcu.

umarım başarılı olur bize düşen sonuna kadar desteklemektir. ben tudor hocama güveniyorum bu sene bu kadroyla iyi işler yapacak.

Üst Alt