Younès Belhanda Transferi KAP'a Bildirildi! | 27.6.2017 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Younès Belhanda Transferi KAP'a Bildirildi! | 27.6.2017

Forumdaki arkadaşların geneli beğenmediğine göre iş yapar Belhanda.

Carole için bile methiyeler diziyodunuz Telles daha iyi dediğimizde durum ortada.

Belhanda o meşur penaltıyı kesin sorarlar bizim ülkede. Ne diyecek merak ediyorum şimdiden.

asporda fenerli bir muhabir var simdiden basladi.
adamin kalitesini degil bunu tartisiyor.
o taraf göstermeyi batuhan bile yapti genc milli takimda sIkemi yatpi simdi?
hiyar birde kacirmisti penaltiyi.

Son düzenleme:
Pek içime sinmeyen bir transfer. Futbol piyasasının her yıl bir öncekinden daha fazla şiştiği hesaba katılırsa bonservis ve yıllık ücreti fahiş durmuyor aslında, tutmazsa 1-2 yıl sonra az zararla elden çıkarmak mümkün olacaktır. Ancak mevkii, oyun tarzı ve yansıttığı karakteri itibariyle daha iyi tercihler mümkündü diye düşünüyorum. Konuşulanlardan ''10 umsu, kanatımsı 8 numara'' gibi bir şey canlanıyor gözümde; adam gibi orjinal bir 8 numara alınabilirdi pekala ki bu noktada transferin, Selçuk' un varlığına göre planlanmış olabileceği ayrıca heves kırıcı...

Neyse artık, hayırlı olmasını dilemek düşer. Umalım ki Tudor oyuncu ve kadro planlaması konusunda hayal kırıklığına uğramasın, biz de üzülmeyelim...

asporda fenerli bir muhabir var simdiden basladi.
adamin kalitesini degil bunu tartisiyor.
o taraf göstermeyi batuhan bile yapti genc milli takimda sIkemi yatpi simdi?
hiyar birde kacirmisti penaltiyi.
Zaten ya dediğin gibi batuhan style ile hava atmak isterken rezil oldu yada hatır şikesi yaptı orada. Rakip kümede kalmıştı sayesinde sonuçta orada. Batuhan gibi havalı havalı duruşuda yokdu ama yani bide o posisyonda. U dönüş de yapamam ki bende şike yaptığını düşünmüştüm orada vallahi ne yalan söyleyim. Tüm kameraların önündede bukadar salakca şike gösterişinde olmaz herhalde de diyor insan bir taraftan.

Zaten ya dediğin gibi batuhan style ile hava atmak isterken rezil oldu yada hatır şikesi yaptı orada. Rakip kümede kalmıştı sayesinde sonuçta orada. Batuhan gibi havalı havalı duruşuda yokdu ama yani bide o posisyonda. U dönüş de yapamam ki bende şike yaptığını düşünmüştüm orada vallahi ne yalan söyleyim. Tüm kameraların önündede bukadar salakca şike gösterişinde olmaz herhalde de diyor insan bir taraftan.

sIke yapsa oraya atar, bikere daha ortaya dogru gitti top orda.

Üst Alt