GSC Haber - Yunus Akgün İngiltere’ye Gitti - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Yunus Akgün İngiltere’ye Gitti

He dogru. Her seyi siz biliyorsunuz. 5 madalya almis. Ne katki vermis onu konussa. Anca boyle hakaret edersiniz.

İlginç.

Ben hakaret etmedim ancak sen etmişsin gibi biraz.

Hamleleri yanlis yapmislar ki kumeye dustuler ve bunu Yunus'u alarak devam ettiriyorlar. Futboldan anlayan birinin Yunus'tan bir cacik olmayacagini bilir.
Gitsin bakalım görsün bi nasıl antrenman yapılıyor, nasıl mucadele ediliyor.

He dogru. Her seyi siz biliyorsunuz. 5 madalya almis. Ne katki vermis onu konussa. Anca boyle hakaret edersiniz.

Bu takimda yillardir bir bok yapmayan oyuncular kac tane madalya almistir.
hacı sen altyapıdan taze çıkmış, senin ona yaptığın yatırımdan çok daha fazlasını kazandırarak gitmiş adama besleme titrini takarsan millet de sana kültürsüz der.

bu çocuklar yıllarca asgari ücrete oynamış. okula gitmemiş. hayatını buradan kurmaya çalışmış. normal insanların 40 yaşında kaldıramayacağı psikolojik baskıya maruz kalmış. sonunda da galatasaray gibi bir kulubun ilk 11 ihtimali haline gelmiş. olmuş ya da olmamış. 10 yaşından bu yana aynı kulupte yer alıp bu ihtimali bile zorlamak büyük başarıdır.

meseleye böyle bakmak yerine adama besleme dersen senin sığlığını da biri yüzüne vuracaktır illaki

hacı sen altyapıdan taze çıkmış, senin ona yaptığın yatırımdan çok daha fazlasını kazandırarak gitmiş adama besleme titrini takarsan millet de sana kültürsüz der.

bu çocuklar yıllarca asgari ücrete oynamış. okula gitmemiş. hayatını buradan kurmaya çalışmış. normal insanların 40 yaşında kaldıramayacağı psikolojik baskıya maruz kalmış. sonunda da galatasaray gibi bir kulubun ilk 11 ihtimali haline gelmiş. olmuş ya da olmamış. 10 yaşından bu yana aynı kulupte yer alıp bu ihtimali bile zorlamak büyük başarıdır.

meseleye böyle bakmak yerine adama besleme dersen senin sığlığını da biri yüzüne vuracaktır illaki
Oyle bir konusuyorsunuz ki sanki Turkiye ligindeki kuluplerin alt yapisi muhtesem. Her sene bir kac tane oyuncu cikariyoruz. En son kimi cikardik a takima? Yunus asgari ucrete oynamis okula gitmemis benim problemim degil. Kendi akilsizligi. Allah korusun bir sakatlik durumunda futbolu birakmasi gerekirse gelecekte ne yapacak bu cocuk? Bunlari umarim dusunuyordur. Ama senin dedigin gibi ise aptalliktir.

18 yasindan beri patlama yapacak yapacak diye bekliyoruz. Bir Adana'da oynadi sonra bize geldi yine bildigimiz Yunus. Ayrica bize para kazanip kazandirmadigi da belli degil daha.

Kulup yatirim yapar sansli olursa para kazanir. Bu kadar duygusal bakmaya gerek yok olaylara.

bence yunus'un molde maçında iyi oynamasının sebebi gideceğinin belli olmasıydı, kafası rahatladı.yani transferi olmasaydı bildiğimiz yunus olurdu. kafası rahatladı zaten gittim çıkıyım kafam rahat oynayım diye oynadı ve beklediğimiz katkıyı verdi. sadece bu belirttiğim durum türk oyuncularının mentalini bize anlatıyor aslında. yarın kerem için aynı durum olsun transferi netleşsin son maçına çıksın. 3 gol 3 asist falan yapar.

Üst Alt