GSC Haber - Yunus Akgün İngiltere’ye Gitti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Yunus Akgün İngiltere’ye Gitti

Mütevazı sakin saygılı su oyuncu degil deyince kendini sekil bulan gs li taraftarlara ragmen durusunu bozmayan gs li yunus a başarılar

Hayırlı olsun Yunus ve bizim adımıza sevindim.

Burada olmayacaktı , Yunus-Morutan-Yusuf üçlüsünün birinden dahi katkı alamadık maalesef, alamayacaktık da bu durum biraz üzücü.
+Emre Mor

Bu tarz muadil topçuların hiçbiri yeterli katkı yapamadı bizde. Çelimsiz sol ayaklı sağ kenar oyuncularını tercih etmememiz gerektiğinin bir göstergesi sanırım.

SM-S911B cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bir yerde okudum ne kadar doğru bilmiyorum ama topçularımız sürekli opsiyonlu kiralandığı için nedeni bu olabilir.

''Şu an bankalar birliği anlaşması nedeniyle satışlardan büyük bir pay oraya gidiyor, sene sonu bu anlaşma bitiyor (ya da çıkılıyor o kısmı hatırlamıyorum tam) o yüzden kiralık gönderip sene sonu satılacak şekilde ayarlıyorlar''
Bankalar Birliği Anlaşmasını niye, ne için yaptık?

Açıkçası teklif 10M olunca (yunus için) - iyi teklif.

25 maçta muhtemelen oynar düşüncesindeyim. Premier Ligde görür umarım. Ben hatırlamıyorum yerli ofansif bir oyuncu oldu mu hiç EPL'de kanat olarak . Bi Tugay vardır herhalde kaç sene öncesinden ki oda tam ofansif değildi

Üst Alt