GSC Haber - Yunus Akgün İngiltere’ye Gitti - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Yunus Akgün İngiltere’ye Gitti

Açıkçası teklif 10M olunca (yunus için) - iyi teklif.

25 maçta muhtemelen oynar düşüncesindeyim. Premier Ligde görür umarım. Ben hatırlamıyorum yerli ofansif bir oyuncu oldu mu hiç EPL'de kanat olarak . Bi Tugay vardır herhalde kaç sene öncesinden ki oda tam ofansif değildi
Aynı takımda Cengiz oynadı yani işte oynadı denebilirse de aldılar ve denediler

İnşallah alırlar da geriye bize dönmezsin. 10m iyi para kusura bakma yunuz.

Yeteneğine ihanet ediyorsun diyorduk bunu gidip bizden ayrılacağı son maç gözümüzün içine sokman da muazzam iş.
Umarım gittiğin yerde de keyfin eserse değil de bir emek vermek açısından ciddi bir şekilde oynarsın.

farewell m8

e16469e7-fcec-4505-8486-0c10f71dbd91_text.gif

Kerem' den de, Barış' tan da daha yetenekliydi ama nedense olmadı. Özgüven problemi olduğunu düşünüyorum aşsa çok daha farklı yerlere gelebilirdi. Şahsen kalmasını isterdim umarım başarılı olur ve bir gün tekrar yollarımız kesişir.

anasını satıyım messi bizde olsa anca şart şurtla satacaz heralde. birini de cash e satıp dolarları cebe koyamadık

5 tane kupa madalyası ile ayrılıyor Galatasaray'dan.
Galatasaray ona çok şey verdi o da Galatasaray'a en azından maddi olarak çok şey vermiş oldu.
Pürüzsüz, Gençlerbirliği o bu altyapısı olmadan halis muhlis Florya üretimi Yunus, yolun bahtın açık olsun canım kardeşim.
Gitsin bakalım görsün bi nasıl antrenman yapılıyor, nasıl mucadele ediliyor.
Şu 2 yorum arasındaki kalite ve kültür farkı inanılmaz.

Üst Alt