GSC Haber - Yunus Akgün Resmen Leicester City'de - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Yunus Akgün Resmen Leicester City'de

Kiralamalardaki opsiyon ve maç sayılarının detaylı açıklanmaması hoşuma gitmiyor. İyice fb gibi olduk. Açıkladığımız hiçbir rakama inanmıyorum. Mustafa Cengiz döneminde ffp'yi delmek için başlamıştık bu işe hala öyle devam ediyor.

Bana sanki isimize geldigi an acikliyoruz. Gecen sene mesela Morutanda acikladik.

Ayrıca yapılan anlaşma gereği futbolcunun en az 25 maçta 45 dakika oynaması ve Pisa Sporting Club S.r.l'nin İtalya Serie A Ligi'ne çıkması durumunda kesin satın alma şartı 5.500.000 Euro transfer bedeli ile gerçekleşecektir.

5m gibi çok daha uygun fiyata 'defansa yardım' eden kosovalı çöpü alabilirlermiş. futboldan da anlamıyor leicester sanırım.

Opsiyon devreye girerse 9m veriyorlarmış. Leicester çıkacak gibi duruyor. Eğer şart çıkmak ise çok iyi. 25 maç ise sıkıntı.

Championship'te 46 maç oynanıyor bir de bunun playoffları olma ihtimali var

Onun dışında FA Cup var League Cup var. 25 maçta dakika rahatlıkla alacaktır sakatlık durumu olmazsa yahut herifler almamak için bilerek 24 maçta bırakmazsa. Ha olay dakika almak mı en az 45 dakika oynamak mı o etkili olur

Sartlardan daha önemli olan Yunus'un performansi. Insallah hem kendi için, hem bizim için iyi bir performans gösterir.

Bizim satislarimiz için iyi bir imajimiz olusmasi için sattigimiz oyuncularin iyi performans sergilemeleri çok önemli. Referans ve imaj hem alirken hem satarken bize çok önem katar. Yunus bunun baslangici olur insallah.

''Wellcome to Yunus'' demediklerine şükür!..

Hayırlı uğurlu olsun, seneye EPL de devam etsin inşaallah. Bunun için kendisini epeyce aşması gerekecek; öyle kısa mesafede sola çekip ara pası veya şut fırsatı kovalamaktan çok daha fazlasını yapabilmeli. Beklentim çok yüksek değil, umarım yanılırım...

Üst Alt