GSC Haber - Yunus Akgün Resmen Leicester City'de - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Yunus Akgün Resmen Leicester City'de

500 bin konusunda ,rakami az bulan arkadaslara katılmak ile birlikte bunun bir pazarlama stratejisi oldugu aşikar. Epl veya Championship cazibesinden faydalanmak ve zorunlu olmasa da alıcı çekmek, hiçbirisi olmasa da Uk gormus futbolcudan geri donusunda faydalanmak hamlesi icin az rakama verilmis gibi bir durum soz konusu. Genelde de oraya giden hemen tum Turk futbolcular sobra kotu bir yere düşmemiş ,hatırladığım vir Cenk var donen,o da fena sakatlık geçirdi ki yine de cimnastik klubunun en onemli oyuncularından

500 bin konusunda ,rakami az bulan arkadaslara katılmak ile birlikte bunun bir pazarlama stratejisi oldugu aşikar. Epl veya Championship cazibesinden faydalanmak ve zorunlu olmasa da alıcı çekmek, hiçbirisi olmasa da Uk gormus futbolcudan geri donusunda faydalanmak hamlesi icin az rakama verilmis gibi bir durum soz konusu. Genelde de oraya giden hemen tum Turk futbolcular sobra kotu bir yere düşmemiş ,hatırladığım vir Cenk var donen,o da fena sakatlık geçirdi ki yine de cimnastik klubunun en onemli oyuncularından

Kumar kısmı var - olaki gitti sakatlandı, sen az para kazanmış oluyorsun, sakatlanmış oyuncu sana geri dönüyor , adamlarda da hiç bir şart gerçekleşmemiş oluyor.

Hem Zaniolo hem Yunus için şu şartlar neymiş yönetim açıklamalı - bu kadar şeffaflık konuşulduğu yrde bunu net söylememek bu şartların "tepki çekecek" seviyelerde olabiliri düşündürüyor bana

Hayırlı olmasına hayırlı olsun da 500bim Euro nedir kiralama ücreti olarak?
Vallahi rezalet resmen yunustan kurtulma yolu arıyormuşuz.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

bankalar birligi zimbirtisi var kardesim

bos bos transfer takip etmek yerine biraz da gsnin genel durumunu arastirin yahu

ite köpege malzeme vermek disinda bir ise yaramiyorsunuz cidden

tiksindim iyice su profilden

bizim icin yetersiz bulsam da ins orada basarili olur iyi temiz naif cocuk ve gs altyapili

tutunamazsa da önemli degil, cok sey ögrenecektir ve geri dönerse kapimiz acik

en önemlisi elinden geleni yapmasi ve mücadele etmesi, mental hoca tutmali kendine

Leicester'ın kadroya bakınca sağ kanatta Yunus'tan daha iyi alternatifleri olmadığı görünüyor. Bu kadroda Yunus 11 olmazsa sürpriz olur benim için.

Adamların 46 maçı var 25 kez ilk 11 çıkar Yunus bir şekilde sakatlanmazsa.
İnşallah EPL'ye de çıkarlar, muhtemelen biraz oynasın devre arasında alır Liecester Yunus'u.

Satın alma zorunluluğu kısmı ise Leicester City, Premier Lig'e çıkarsa ve oyuncu 25 maç (dakika sınırı yok ilk 11) oynarsa zorunluluk devreye girer.

Ve mi, veya mı? Kritik husus.

Üst Alt