GSC Anket - Yunus ve Kerem Kanat İçin Yeterli mi? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Yunus ve Kerem Kanat İçin Yeterli mi?

Yunus ve Kerem Kanat İçin Yeterli Mi?

• Evet

Kullanılan: 6 7.4%
  • Hayır , Transfer lazim

Kullanılan: 75 92.6%

• Kullanılan toplam oy
    81
  • Anket kapatılmış .
Yunus'un kapalı takıma karşı da oyun opsiyonu var. Kerem'in hem o yok, hem de rol olarak takımda kalite arttığı için geçen seneki gibi istediği payı alamıyor. Bu beyefendinin trip attığını düşünüyorum. Yürüyor, hoca da izliyor.

bence quality olarak ikisi de gs seviyesinde topçular. ligde de her takımda banko oynarlar. yaşları da genç, ikisi de bizim değerimiz.

ancak nicelik olarak, kanat rotasyonunda net olarak eksiğiz bence. düşünün ki kerem ve yunus dışındaki tek pure kanat oyuncumuz barış alper yılmaz. mertens bu noktadan sonra kanat oynayamaz bence, 2. forvet veya 10 no gibi oynar. okan hoca da buna benzer konuşmuştu zaten.

o bölgeye rekabet yaratabilecek en az bir transfer yapılmalı. hatta bence barış'ı bir anadolu takımına kiralayıp, iki transfer dahi yapabiliriz o bölgeye.

hızlı kanat oyuncuları bu ligde hep iş yapmıştır. bjk'de dahi bir tane nkodou var, gayet iş yapıyor.

onyekuru çok iyi olurdu mesela. ya da gary rodrigues gibi, kimsenin ummadığı bir ligden sürpriz ve rotasyona girmeyi sorun etmeyecek bir transfer de olabilir.

Bu kanatlarla şampiyon olamayız mümkün değil kaç maçı son dakika cozucez bu ikisinin fayda sağlaması lazım ama nerde biri top kaptırma üstadı saçma duran toplarda da Ömer Bayram'dan bayrağı devralmış diğeri de anca bize attığı plaseleri deniyor sürekli dağa taşa bir ara pas bile yok ikisinden gelen

erdenin bence içinde kalan 2 transferde kanattı hazard ve adama malum

Okan kerem ve yunusla şampiyon olamam diyor dediklerinde inanmamıştım ama doru olabilir

kerem ile yunus siz ne işe yararınız?

ne adam eksiltirsiniz, ne çalım atarsınız, ne düzgün şut çekersiniz, ne düzgün orta açarsınız, ne pozisyon yaratırsınız, ne savunmaya yardım edersiniz...

Üst Alt