GSC Anket - Yunus ve Kerem Kanat İçin Yeterli mi? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Yunus ve Kerem Kanat İçin Yeterli mi?

Yunus ve Kerem Kanat İçin Yeterli Mi?

• Evet

Kullanılan: 6 7.4%
  • Hayır , Transfer lazim

Kullanılan: 75 92.6%

• Kullanılan toplam oy
    81
  • Anket kapatılmış .
Galatasarayın tüm birimleri bu kerem ve yunus problemini çözmeye yoğunlaşmalı mutlaka.
Bu ikisiyle asla şampiyon olamayız

Sezon baslamadan demistim, Kerem ve Yunus ile sampiyon olursak buyuk basari diye. Maalesef goruyorum ki bunlarin oynadigi oyunu her oyuncu oynar, yani buyuk takimda fark yaratmiyorlar. Zaman zaman Kerem cok dikine gidip tehlikeli ataklar yaratsada oyunu cok baltaliyor. Yunus da normal bir oyuncu gibi dolasiyor, Adana Demirspor performansi sayesinde suan 11'de surekli.

Ikisi ayni anda oynayinca iki kanat da felc oluyor, Kerem mutlaka yedek oturmali. Okani mi sokar kaleye yoksa solbeke yerli mi koyar bilmem ama iki kanat oyuncu yerli olmasi bize büyük sikinti yaratiyor.

Sen bunlari kötü oynadiklarinda bile 90 dk oynatirsan adamlar kendilerini gelistirmez dahada kötüye gider. Gelecek Mac yine 90 dk oynat hoca

Son donemde Galatasaray'a transfer kolay olmaya baslayinca Galatasarayda oynamanin kolay bir sey oldugu yanilgisina kapildik taraftar olarak.
Mental olarak cok guclu olmak gerekiyor basta. Bu iki isminde mental olarak burayi kaldiramadigini dusunuyorum. Iyi-kotu topcu mu bilmem orasinda degilim. Iyi olduklari seyleri bile yapamayacak hale gelmeleri problem

Son donemde Galatasaray'a transfer kolay olmaya baslayinca Galatasarayda oynamanin kolay bir sey oldugu yanilgisina kapildik taraftar olarak.
Mental olarak cok guclu olmak gerekiyor basta. Bu iki isminde mental olarak burayi kaldiramadigini dusunuyorum. Iyi-kotu topcu mu bilmem orasinda degilim. Iyi olduklari seyleri bile yapamayacak hale gelmeleri problem
Hakaretsiz sadece kendi görüşünü on yargisiz bir çerçevede içeren yorumlar deyince aklıma sami hocam.gelir

Üst Alt