Yusuf Günay: "Biz Galatasaray'ın menfaatleri için en iyisini yaptık" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yusuf Günay: "Biz Galatasaray'ın menfaatleri için en iyisini yaptık"

Keşke bu açıklamayı , transfer sezonunun başında yapsaydınız.

"Takımımızın mali durumları belli, kur bizi çok etkiliyor. Ffp gibi önümüzde bir engel var , yapilan oyuncu sözleşmeleri dolasıyla oyuncu satmakta zorlanıyoruz. Ama seneye Ffp konusunda rahat olacağız.

Taraftarımızdan bu sene takımlarına bu şekilde destek vermesini ve hocamıza guvenmesini istiyoruz.

Seneye her sey daha güzel olacak."

Şu acıklama gelseydi , bilin ki herkes çok daha pozitif olurdu ama nerde biz de öyle yöneticiler .
Anca insan kandırırsınız.

Ayrıca topu hocanın üstüne atmak , yönetim ve hoca arasinda büyük bir sıkıntı olduğunu gösterir hakkımızda hayırlısı.

SM-J730F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

sinir uçlarımıza dokunmak için gazetenin palavra haberi olduğuna inanıyorum. şu an hiçbir yönetici de tv gazeteye roportaj verecek göt olduğuna inanmıyorum

Bre ahmaklar desenize Etebo transferinden sonra bizim paramız yok daha transfer yapamayacağız diye.. gidiyorsunuz 50 gün var şu var bu var al bak 50 gün var nah var size 50 gün

Olm daha dun yazdim nobete bu kadar hizli bu yalani kullanmakta ne bileyim ya. Aynen kardrsim kadroyu guclendirdiniz

İstediğinizi diyin ama Terim kadar suçlu değiller burası net.

Ülkedeki diğer kulüp yöneticilerine bakarsan işlerinde ne kadar geri olduklarını görürsün. Ha diyelim ki Terim de ülke futbolunda kendi mesleğinde bunlar kadar geride (ki Erol hariç hemen hemen tüm yerli antrenörleri yüzyıldır madara ettiği için öyle olmadığı ortada) o zaman taraftar iplerini çeker diye Terim'i göndermemeleri de kendi beceriksizlik ve daha da çok basiretsizlikleri. Herifler koltuk için istifa etmiyorlar, koltuk için hoca göndermiyorlar, koltuk için seçim istemiyorlar. Bunların geçtim yöneticiliğini, Galatasaraylılığından bile şüphe ederim ben.

Koskoca Galatasarayın orta sahasında 2 tane adam var. Taylan ve Etebo. Gerekli takviyeleri yaptık şampiyonluk bekliyoruz diyor.
Evet şaka değil şu an istifasını sunması gereken adam takviye yaptık artık şampiyonluk beliyoruz diyor.
Camia olarak bize yakışmaz ama bu adamların tekme tokat kovulması gerekiyor kulüpten. 30 milyon insanla dalga geçiyorlar çünkü.

Yusuf Günay: "Galatasaray bu sene şampiyonluğun en büyük adayıdır. Florya'da yeni bir yapılandırmamız mevcut. İdari ve sportif yapılandırma konusunda bazı kararlar aldık. Bunları uygulamaya koyacağız. Hocamız zaten Türk futbolunun 1 numarası."

Üst Alt