Yüzüklerin Efendisi mi? Harry Potter mı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yüzüklerin Efendisi mi? Harry Potter mı?

Yüzüklerin Efendisi mi? Harry Potter mı?

• Yüzüklerin Efendisi

Kullanılan: 115 79.3%
  • Harry Potter

Kullanılan: 30 20.7%

• Kullanılan toplam oy
    145
Felsefe Taşı kitabını 1 gecede bitiren biri olarak Yüzüklerin Efendisi diyorum. Hobbit ise tamamen para kazanma odaklı bir seridir. Hele 5 ordunun savaşı rezalet ötesidir.

ikiside efsanedir benim icin :hat: hem Harry Potter hem Yüzüklerin Efendisinin kitaplarinida okumusumdur yani kitaplarida ayri muhtesemdir tavsiye ederim okumayanlar icin ben yine de oyumu zor da olsa LOTR verdim ;)

lotr a hakaret olmuş resmen bu kıyas. lotr un kıyaslanabileceği film yada kitap yok bana göre. başlı başına bir efsane tüm orta dünya eserleri.

Harry Potter diyorum. HP daha farkli,daha ozel bir hayal dünyasında geçiyordu bana gore.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ana karakterleri çocuk olduğu için Harry Potter’a çocuk kitabı muamelesi yapılmasını nefretle kınıyorum.
Bende LOTR'u 3 kitaptan ibaret zannedenlere teessüflerimi bildiriyorum.

Yanlış bir vs. Kişi hp'yi daha fazla sevebilir, hatta hp'yi sevip lotr'u hiç sevmeyedebilir zevk meselesidir sonuçta ama aralarında çok ciddi bir siklet farkı var. Uğruna dil yaratılmış eserler topluluğu ile kıyaslanabilecek bir şey değil HP. Tamam HP'de güzel şu an half blood prince'yi okuyorum ama LOTR evrenindeki detayın, karmaşıklığın ve derinliğin 10'da 1'i yok HP evreninde.

Üst Alt