Yüzüklerin Efendisi mi? Harry Potter mı? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yüzüklerin Efendisi mi? Harry Potter mı?

Yüzüklerin Efendisi mi? Harry Potter mı?

• Yüzüklerin Efendisi

Kullanılan: 115 79.3%
  • Harry Potter

Kullanılan: 30 20.7%

• Kullanılan toplam oy
    145
Adam mitoloji filoloji tarih coğrafya vs hepsini kullanıp koskoca evren yaratıyor, neredeyse bütün fantastik kurgulara öncülük ediyor, ayrıca edebî olarak da 20. yüzyılın en büyük eserlerinden birisini yazmış oluyor ama insanlar çıkıp birkaç tane mantık hatalarıyla dolu hikaye kitabı daha iyi diyebiliyor :asd:

Adam mitoloji filoloji tarih coğrafya vs hepsini kullanıp koskoca evren yaratıyor, neredeyse bütün fantastik kurgulara öncülük ediyor, ayrıca edebî olarak da 20. yüzyılın en büyük eserlerinden birisini yazmış oluyor ama insanlar çıkıp birkaç tane mantık hatalarıyla dolu hikaye kitabı daha iyi diyebiliyor :asd:

Komik mi? Nesi komik?

Hp ile lotr kıyaslama gafletine düşenler sadece lotr evrenini bilmeyenlerdir. Tolkien fantastik edebiyatın babasıdır ve oluşturduğu şey koskoca bi hayali fantastik evrendir,kitapları da bu evreni bize anlattığı araçlarıdır. Kısacası Lotr nere hp nere arada fersahlarca fark var

Bende LOTR'u 3 kitaptan ibaret zannedenlere teessüflerimi bildiriyorum.

Yanlış bir vs. Kişi hp'yi daha fazla sevebilir, hatta hp'yi sevip lotr'u hiç sevmeyedebilir zevk meselesidir sonuçta ama aralarında çok ciddi bir siklet farkı var. Uğruna dil yaratılmış eserler topluluğu ile kıyaslanabilecek bir şey değil HP. Tamam HP'de güzel şu an half blood prince'yi okuyorum ama LOTR evrenindeki detayın, karmaşıklığın ve derinliğin 10'da 1'i yok HP evreninde.

Sindirerek oku o kitabı. Kimin ne olduğuyla ilgili ayrıntılar bu kitapta veriliyor.

İnternet aleminin en büyük ayıbıdır böyle bir başlığın gscimbom forumunda olması. Daha fazla rezil olunmadan adminleri olaya müdaheleye çağırıyorum

HP benim ergenlik donemime denk geldigi ve film sayesinde Emma Watson gibi bir kalp cirpintisi sebebi ile tanisma serefine nail oldugum icin uzulerek lotr hikayesini es geçiyorum.

Üst Alt