Z.T.K Çeyrek Final İkinci Maç | Bursaspor 3-1 Fenerbahçe | 11 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Z.T.K Çeyrek Final İkinci Maç | Bursaspor 3-1 Fenerbahçe | 11 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: Z.T.K Çeyrek Final İkinci Maç | Bursaspor 3-1 Fenerbahçe | 11 Şubat | Maç Son

Bu takım cidden çok şanslı. Her maç bir şekilde atıyorlar golü. Adamın orasına çarpıyor, burasına çarpıyor ve mutlaka en az 1 gol oluyor. Anlamadım gitti bu işi:)

Cevap: Z.T.K Çeyrek Final İkinci Maç | Bursaspor 3-1 Fenerbahçe | 11 Şubat | Maç Son

durun bakalım fb manisa maçında ne yapacak.pazar günkü maça göre manisa fb yi tartar sonra çakar.fb manisadan kurtulamaz orada sağlam yetenekler var.tabiki bilica ,vederson kasapları onları sert faullerle sindirmezlerse.bizde sert oynayalım artık yaw.bizimkilerde bassa ya tekmeleri rakip futbolculara.ama galatasarayımızın centilmenliği buna izin vermez...biz pozitif futbolumuza devam edelim.yakında diğer takımları dikiz aynasında nokta olarak göreceğiz.i-n-ş-a-l-l-a-h.

Yollayın gitsin Fenerlileri buradan.Fener yenilince gelmezler yenince tepkimizi görmek için gelirler,provakasyondur bu bir nehim.Bu forumda herkese yer var diyorsunuz ama forum kalitesini de düşürüyorlar.Bazı yerlerde bazı durumlarda fazla demokrasi iyi değildir.

Yollayın gitsin Fenerlileri buradan.Fener yenilince gelmezler yenince tepkimizi görmek için gelirler,provakasyondur bu bir nehim.Bu forumda herkese yer var diyorsunuz ama forum kalitesini de düşürüyorlar.Bazı yerlerde bazı durumlarda fazla demokrasi iyi değildir.

Bence bu arkadasimiz dogrulari konusuyor. Katilmamak elde olsa katilmazdim ama elde degil iste.

evet çok doğru

Mesela D.Bakır maçında çok aradım bir kuş ama bulamadım şimdi bakıyorumda doluşmuşlar:evilsmile:

Şu 2 soruma cevap verebilirmisin ?

1- Sisteminiz nedir ? Yani diziliş değil amaç ve maç içi oyun felsefesi ?

2- Takımdan gözüm kapalı (as takımdan) gelişi güzel 4 oyuncu çekip alsam yerine koyacak yedeklerin başarısı ne kadar olur ? Son dakika golleri ile mi başarı gelir yoksa hakem itelemesiyle mi ?

Ben bir salağım,öküzüm ve en kötüsü fenerliyim.

Eziksin.Hem Türkçen zayıf hem tartışabilme kapasiten sınırlı.

Sen sadece takımınla değil kişisel olarakta ezikler sınıfındasın.

Muhammed Gülhan Kardeşim !

Resmi niye editledin?

Keşke biraz kalsaydı da gerçekleri doğruları öğretseydik.

En azından Türkçe öğrenirdi bizden.:)

Meraktan okudum ne yazdığını görmemiştim. Komikmiş yaşın muhtemelen 12-15 arası ki böylesi garip-ezik-büzük bir cevap yazmış soruma. Şimdi bunu görüyorsan sana ve türevlerine bir tavsiyem : Lego var bilirsin umarım onu alıp yaşınla-zekanı aynı seviyeye getir.

MEsela kale yap kendine ve birde gol at bak o zaman nasıl mutlu oluyorsun. Göz var nizam var, hak var adalet var diyen sizin sayın azize-ül şatafat'ın 3 yıllık sözü tokat gibi patlıyacak merak etmeyin bu sene olmaz seneye ama az kaldı bunuda nohuttan küçük bezelyeden büyük beyninize yazın.

Boyle Tobol adamlari forumda barindirmiyin.

Meraktan okudum ne yazdığını görmemiştim. Komikmiş yaşın muhtemelen 12-15 arası ki böylesi garip-ezik-büzük bir cevap yazmış soruma. Şimdi bunu görüyorsan sana ve türevlerine bir tavsiyem : Lego var bilirsin umarım onu alıp yaşınla-zekanı aynı seviyeye getir.

MEsela kale yap kendine ve birde gol at bak o zaman nasıl mutlu oluyorsun. Göz var nizam var, hak var adalet var diyen sizin sayın azize-ül şatafat'ın 3 yıllık sözü tokat gibi patlıyacak merak etmeyin bu sene olmaz seneye ama az kaldı bunuda nohuttan küçük bezelyeden büyük beyninize yazın.

İyi dedin iyi :)

Ezik oğlu ezikler merak etmeyin bu sene sonunda kabızlık problemi çeken bir tane ezik bırakmayacağız piyasada.O nazik oturma organınız öyle bir açılacak ki yukardan yedikleriniz direk olarak aşağı düşecek sizi gidi ezik oğlu ezik karşı yaka kuşları sizi

Ezik oğlu ezikler merak etmeyin bu sene sonunda kabızlık problemi çeken bir tane ezik bırakmayacağız piyasada.O nazik oturma organınız öyle bir açılacak ki yukardan yedikleriniz direk olarak aşağı düşecek sizi gidi ezik oğlu ezik karşı yaka kuşları sizi

:ciftetelli:

Aboww.Neler duyacağız daha.Çok düşündün mü bu laflar için.:D

Bunlar adam gibi laftan anlamaz.Bunlara bu dilden konuşacaksın ki rahatlasınlar

Üst Alt