Zamanı Geldi (Serie A stoperi) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zamanı Geldi (Serie A stoperi)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Zamani Geldi (Seria A stoperi)

BU forumda kaynaksiz isim vermek ceza gerektirmiyormu !abdullah tasanda bize ne o biliyorsa biz de bilmek istiyoruz KAYNAK§

Bu arada Caner cok iddali konusmus. Ali Turan ve su üc yabancidan biri bizde diyor resmen. 27 yasinda kocaman bir adam, bir bildigi olmasaydi böyle konusmazdi diye düsünüyorum ve heycanla yeni transferleri bekliyorum.

Grygera'yı çok isterim. Sağ bekte oynayabiliyor. Bir önceki transfer döneminin sonlarına doğru yazmıştım bu ismi. Fakat tepki görmüştü. Keşke gelse. Gerçekten yararlı olur.

Aynen yarın haber hazır

G.Saray çizmeye yöneldi

G.Saray'da devre arası transfer çalışmalarına hız verildi idda edildi.Haldun Üstünel'in gece geç saatlarde İtalya'ya uçtuğu öğrenildi.Bu isimlerin Juan,Grygera,Kaladze olduğu öne sürüldü.Rijkaard'ın yönetime bu oyunculardan 1'ini istiyorum dediği sızan bilgiler arasında.G.Saray'ın en geç 1 hafta içinde bu transferde sona yaklaşacağı öne sürüldü

Ben paylaşmıştım bi kaç gün önce Juan adını hatırlayan olur. Açıkçası bana gelen plan şu :

-Ali Turan alınarak bir nebze de olsa Avrupa Liginde o geçen sene ki sıkıntı ortadan kalkacak. Rijkaard tüm stoperlerine güveniyor ama yönetimin geçen seneden kalan bi tedirginliği var. Juan Avrupa Liginde oynamayacak Roma'dan geleceği için ama takıma katacağı çok şey olacak ve eğer şampiyon olunursa Şampiyonlar Ligi tecrübesi olan bi futbolcuyla Şampiyonlar Ligine katılınacak.

bildiklerimi yazıyorum,1980 doğumlu ajax ta çok başarılı maçlar çıkardı daha sonra roma transfer etmeyi çok istedi resmen son dakika çalımıyla juventus a gitti son zamanlarda bildiğim kadarıyla yedek kalıyor,kesinlikle çok iyi oyuncu ama emin olun çek cumhuriyeti nin bankolarından

gerçi çek cumhuriyeti maçında arda dan bir hayli çekmişti ama,o maçını hatırlamak istemiyorum

Kaynak:İfade edildi,belirtildi,sızan bilgiler arasında,bildirildi.Olmasın insallah.

Aynen yarın haber hazır

G.Saray çizmeye yöneldi

G.Saray'da devre arası transfer çalışmalarına hız verildi idda edildi.Haldun Üstünel'in gece geç saatlarde İtalya'ya uçtuğu öğrenildi.Bu isimlerin Juan,Grygera,Kaladze olduğu öne sürüldü.Rijkaard'ın yönetime bu oyunculardan 1'ini istiyorum dediği sızan bilgiler arasında.G.Saray'ın en geç 1 hafta içinde bu transferde sona yaklaşacağı öne sürüldü

:ciftetelli:

Juventus+FC+v+Genoa+CFC+Serie+0a6PlGRah1ll.jpg

Zdenek Grygera

Date of birth: 14.05.1980

Height: 1,86

Nationality: - Czech Republic

Position: Defense

Foot: right

Club (Number): Juventus Turin 21

Position details: Fullback, right

International caps: 65 Matches for Czech Republic Czech Republic

International goals: 2 Goals for Czech Republic Czech Republic

Market value: 6.675.000 £ / 7.500.000 €

21.gif

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt