Zamanı Geldi (Serie A stoperi) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zamanı Geldi (Serie A stoperi)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Zamani Geldi (Seria A stoperi)

Bitiyorum,Türk Spor Basınına.İddia edildi,ifade edildi,kaynaklardan sızanbilgiler arasında,öğrenildi,belirtildi.Ne zaman artık,bırakacaklar şu ifadeleri,çok gülünç oluyor cidden.

08-09 Juventus Turin A 31 2 C1 8 0

09-10 Juventus Turin A 10 0 C1 2 0

gRYGERA TEKNIK FICHI EQUIPE SITESINDEN ALINTI GECEN SNE BANKO YMUS GIBI BU SEZON 10 MAC YANI YOLAR BU ADAMACIKIYOR ?BIR BARIS ABI ARASTIRRSA BUNU IYI LUR§

Aynen yarın haber hazır

G.Saray çizmeye yöneldi

G.Saray'da devre arası transfer çalışmalarına hız verildi idda edildi.Haldun Üstünel'in gece geç saatlarde İtalya'ya uçtuğu öğrenildi.Bu isimlerin Juan,Grygera,Kaladze olduğu öne sürüldü.Rijkaard'ın yönetime bu oyunculardan 1'ini istiyorum dediği sızan bilgiler arasında.G.Saray'ın en geç 1 hafta içinde bu transferde sona yaklaşacağı öne sürüldü

:D

Bence lotomaç böyle yapsın...

Galatasaray bombayı patlattı. Muhabirimiz Caner Kaşıkçı'nın duyumuna göre Haldun üstünel dün gece geç saatlerde İtalya'ya uçtu. Duyumlarına göre Grygera, Kaladze, Juan üçlüsünden biri transfer edilecek. Bu isimler hakkında en geç 3 gün sonra netlik kazanılacağı duyumlarımız arasında...

Caner,Meriç'in profiline mesaj göndermişsin %100 Juan veya Kaladze gelecek diye.Şimdide Grygera çıktı:D

Grygera pek sert defans yapan bir adam değil ama geriden oyun kurma-okuma olayında iyidir.

sert defans yapan biri değil mi?

adam müthiş inatçı klasik çek topçusu peşine takıldımı bırakmaz rakibin

bu sene toplamda sadece 11 maça çıkmış onuda belirtelim

bu arada mesajlarından anladığım kadarıyla GALATASARAY Dergisi grafikeri olan sitki gorciz

ve duyduğum kadarıyla yine GALATASARAY Dergisi yayın yönetmeni olan mehmet senol'q

"sen gelme ocakbaşı'na, git noel baba'ya... Dün gece transferi bile kutladık be :-)"

diye mesaj atmış....

mehmet senol (mehmetsenol) on Twitter

Grygera benim sanal futbolda sevdiğim bir oyuncuydu.

Juventus hayranı arkadaşlarımından dilinden düşürmediği bir oyuncu ayrıca.

Geçen sezon epey oynadı Juvede, bu sene bilmiyorum çünkü pek takip edemedim ama yararlı olacak bir oyuncudur.

Geçenlerde bir konu açıldıydı sanırsam Ş.Liginde oynayan Europa Ligde oynayabiliyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt