Zamanı Geldi (Serie A stoperi) - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zamanı Geldi (Serie A stoperi)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Zamanı Geldi (Serie A stoperi)

Tarkan foruma geldiginden biri amacin sadece provakasyon. Adam gibi seviyeli yorum yapmaya davet ediyorum seni renktas ;)

Tarkan bırak şu pravoke eden mesajlarını.

provokatörün amacı sadece basit bir tedirginlik yaratmak değildir. çoğu zaman, özellikle sanatta,sporda, provokatörün amacı provoke ettiği kişinin bilgisizliğini açığa vurmak, ona, "gerçekleri" göstermesini sağlayacak kadar otokontrolünü kaybettirmektir. bunun için provokatör kendini bir nefret objesine dönüştürebilir, bir nefret objesi olarak stilize edebilir.

provokatörün amacı sadece basit bir tedirginlik yaratmak değildir. çoğu zaman, özellikle sanatta, provokatörün amacı provoke ettiği kişinin bilgisizliğini açığa vurmak, ona, "gerçekleri" göstermesini sağlayacak kadar otokontrolünü kaybettirmektir. bunun için provokatör kendini bir nefret objesine dönüştürebilir, bir nefret objesi olarak stilize edebilir. vermeye çalıştığı mesaj "benden nefret ediyorsun, kabul et!" şeklindedir. "kabul et" kısmını vurgulamalı.

Tarkan google amcan yardımcı olmuş sana..:D

provokatörün amacı sadece basit bir tedirginlik yaratmak değildir. çoğu zaman, özellikle sanatta, provokatörün amacı provoke ettiği kişinin bilgisizliğini açığa vurmak, ona, "gerçekleri" göstermesini sağlayacak kadar otokontrolünü kaybettirmektir. bunun için provokatör kendini bir nefret objesine dönüştürebilir, bir nefret objesi olarak stilize edebilir.

Benim söylediğim anlamda provakasyon.

futboldan anlamıyorsun sonra beni gaza getiriyorsun. sana tavsiyem biraz 2.lig veya 3.lig veya amatör küme maçlarını seyret. işte orda görüceğin her futbolcu hakan baltadan iyidir.

Futboldan senden daha iyi anladığım kesin. Skibbe, Bülent Korkmaz, Rijkaard ve Fatih Terim de anlamıyor ama sen anlıyorsun haklısn. Adam gibi konuşmıcaksan da forumu meşgul etme futbol bilen adamlarla konuşulur tek yaptığın provoke etmek.

Konu dışındaki tartışmalarınıza devam etmemenizi tavsiye ediyorum.

TARKAN isimli üyemize ise daha makul mesajlar yazmasını öneririm. Bu tarz ortamı gerecek mesajlar atmaya devam ettiğin takdirde ceza alabilirsin.

bende gece rüyamda bi kısmet cekıyıp yatıyım rüyamda gorduklerımı gelır duyum dıye yazarım.

arkadas ıtalya serı a da gercekleşebilecek stoper transferlerinin analızını iyi yapmış gerçekten yinede tebrik ederim.

ancak bu değildir ki duyum aldım 3ün 1i geliyor diye burada sabahlayan insanları heveslendirmek.

Beyler nedne uğraşıyorsunuz?Report edin mesajlarını.Forumları böyle üyelerden temizlemek gerek

ne diyon sen hiciv yapıyok şunun şurasında!

hiciv: Bir kişi, olay, durum, iğneleyici sözlerle, alaylı ifadelerle manzum yolla eleştirilmesine hiciv ya da, yergi adı verilir.

seni seviyemle döverim. :)

Sözlük şovuna engel olacağım ama, "Mağrur olma padişahım, senden büyük kimler var, kimler..." demem lazım.

Sana, kişisel sataşmaların forumumuzda yasak olduğunu, en seviyeli halimle:) hatırlatmayı bir borç bilirim.;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt