Zamanı Geldi (Serie A stoperi) - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zamanı Geldi (Serie A stoperi)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Zamanı Geldi (Serie A stoperi)

Evet zamanı geldi..Caner'in idam sehpası hazır..Sehpayı tekmelemek isteyenler birikti..:p

Hakan kardes seni anlamıyorum. Kotu bırsey yapmadıgımın arkasındayım. Sadece duydugum bır haberı renktaslarımla paylastım.

Mantık yürüttüm stoperimiz italyadan olur dedim olacak isimleride buraya yazdım desen kafan rahatlayacak bence...

Sagol T-Mac sendemi seviyorsun ;)

Sevilmezmi o adam ya,fanatiğiyim desem yeridir,jordandan sonra gelmiş geçmiş nba yıldızları arasında en sevdğim 2.isimdir.

Biraz şansız oduğu için birde hırs(hırslandığı zaman neler yaptığını 35 saniyede 13 sayıyla kanıtlamıştı3;)) yapmayı pek sevmediği için şimdilik arka planda kaldı.

Adam doğru düzgün play off çeyrek finali bile görmeden adına her sene yeni bir ayakabı çıkartılan dehşetül vahşet bir yetenek:2_thumbs_up_-_anima:2_thumbs_up_-_anima:2_thumbs_up_-_anima

DAHA NE OLSUN..

Ah be Ahmed'im o Spurs maci 35 saniyede 13 sayi :) Bu yil 6 macta oynamasina ragmen bati guardlarinda en fazla oy alan ikinci AllStar'da. Iyilessede donse artik.

Ah be Ahmed'im o Spurs maci 35 saniyede 13 sayi :) Bu yil 6 macta oynamasina ragmen bati guardlarinda en fazla oy alan ikinci AllStar'da. Iyilessede donse artik.

houston'da yao olmasaydi gorurduk kacinci oy alan olacakti ama haklisin goze hos gelen oyuncularin basinda gelir oynadigi zaman.ama artik bir daha oynar mi orasi muamma,biten kontrat gozuyle bakiliyor artik kendisine.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt