GSC Haber - Zaniolo İstanbul’a Geldi | Sağlık Kontrolünden Geçti - Sayfa 54 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Zaniolo İstanbul’a Geldi | Sağlık Kontrolünden Geçti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cikis maddesine giderse 2m yakin daha ödicez yani. Eger yazin satilirsa ve bonuslarin cogu gerceklesmediyse iyi kar yapariz ama o kolay bonuslar hemen gerceklesirse ozm 10m gibi kar yapariz. Gerci bu da iyi de. Iste oglan cok iyi oynarsa icimiz buruk göndeririz
Gerçekleşen bonuslar da net bonservisinin üzerine eklenir ve satış rakamında çıkar kalan paranın %20si Roma'ya gider kardan pay olduğu için.

35m alt sınır oldu pl'de, küme düşecek takımlar bile verebiliyor ama zaniolo büyük kulüp istiyor bournemouth yerine arsenal, chelsea vs. pl'de alabilecek 5-6 takım var yani onlarda 120m bile ödeyen takımlar geri kalanı fasa fiso.
O iş tam öyle değil. Zaniola ilk başta istemiyor Bournemouth'u lakin sonra Roma ile iyiçe dalaşınca kabul ediyor lakin bu seferde o kulüp Zaniola yerine oyuncu aldığı için kabul etmiyor.

63a5f0d4923c8e22b7f25a60ee62e53e.jpg

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Az biraz asistli gollü oynasın bu yıl hatta CLde 1-2 maçta sıyrılırsa seneye bu zamanlar satılır

CL'ye katilabilmek cok ama cok zor artik. 4 tane tur oynamak zorunda kalacagiz sampiyon olursak, yani toplamda 4 rakip ve 8 mac demek bu. CL elemelerinin ilk tur maclari Temmuz'un ilk 2 haftasinda oluyor genelde. Bu takim ne zaman toplanacak ne zaman kamp yapacak ne zaman transfer yapacak vs. her sey belirsizlik icinde olacak.

Ertesi sezon icin CL katilimini hesaba katmamak hesaba katmaktan daha mantikli ihtimaller dahilinde düsünürsek. Umarim yöneticiler bütün bunlari göz önünde bulundurmustur.

CL'ye katilabilmek cok ama cok zor artik. 4 tane tur oynamak zorunda kalacagiz sampiyon olursak, yani toplamda 4 rakip ve 8 mac demek bu. CL elemelerinin ilk tur maclari Temmuz'un ilk 2 haftasinda oluyor genelde. Bu takim ne zaman toplanacak ne zaman kamp yapacak ne zaman transfer yapacak vs. her sey belirsizlik icinde olacak.

Ertesi sezon icin CL katilimini hesaba katmamak hesaba katmaktan daha mantikli ihtimaller dahilinde düsünürsek. Umarim yöneticiler bütün bunlari göz önünde bulundurmustur.
Olsun AL kalırız

Herkesin kendine göre bir şekilde yaşananlarla başa çıkma şekli var , normal hayatta da annesini,babasını kaybedip yine normal sohbete hatta gülmeye devam eden insanlar oluyor aynı gün , insan psikolojisinde de olan bir şey bu zaten herkes üzüntüsünü farklı yaşadığı için o yaşanan şokla vucudun ve beynin yaşanan strese karşı verdiği tepki çok daha farklı olabiliyor , aslında tabii o insanın nasıl bir çöktüntü yaşadığını da tabii tam olarak bilemiyorsun.
Ben mesela şuan Avustralya'dayım ve ailemin tüm üyeleri İstanbul'da ama ben de tabii çok etkilendim durumdan.Her yerde ister istemez olayı gördüğüm için derin bir üzüntü yaşıyorum ve tabii normal hayatı etkiliyor.O yüzden mesela videolar izliyorum , buraya bakıyorum vs kafamı boşaltmaya çalışıyorum çünkü bir şekilde devam etmek de gerekiyor.O yüzden yorum yapanlara , transfer haberi paylaşanlara , transferlere sevinenlere falan laf etmenin pek bir anlamı olduğunu düşünmüyorum çünkü insanlar kafalarını boşaltmaya çalışıyor ve cidden buna ihtiyac oluyor.Kimseden olaylar karşısında çöküp , köşesine çekilip kendini dünyadan izole etmesini beklememek lazım , aksine insanların kafasını bir şekilde boşaltması çok daha iyi bence.

Bu konuda eğer son tura kalırsan 5 m euro mu ne cash veriyorlar artık. Yani son eleme turuna kalıp Uefa yapınca ortalama üstü performansla 20+ m euroya çıkılabiliyor. En kötü hedef artık hep bu olmalı.

Şampiyonluk grubundan ŞLye kalmak bence imkansız değil btw, max gelecek takım Rangers, Kopenhag falan oluyor çünkü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt