GSC Haber - Zaniolo İstanbul’a Geldi | Sağlık Kontrolünden Geçti - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Zaniolo İstanbul’a Geldi | Sağlık Kontrolünden Geçti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neden aciklanmadi
Bu konuda eğer son tura kalırsan 5 m euro mu ne cash veriyorlar artık. Yani son eleme turuna kalıp Uefa yapınca ortalama üstü performansla 20+ m euroya çıkılabiliyor. En kötü hedef artık hep bu olmalı.

Şampiyonluk grubundan ŞLye kalmak bence imkansız değil btw, max gelecek takım Rangers, Kopenhag falan oluyor çünkü.
Playoffa kalıp elenenler 5m Euro alıyor dogrusun üstat. Bunu konuşmuştuk aylar önce yeni cikarilan bir seymis

CL'ye katilabilmek cok ama cok zor artik. 4 tane tur oynamak zorunda kalacagiz sampiyon olursak, yani toplamda 4 rakip ve 8 mac demek bu. CL elemelerinin ilk tur maclari Temmuz'un ilk 2 haftasinda oluyor genelde. Bu takim ne zaman toplanacak ne zaman kamp yapacak ne zaman transfer yapacak vs. her sey belirsizlik icinde olacak.

Ertesi sezon icin CL katilimini hesaba katmamak hesaba katmaktan daha mantikli ihtimaller dahilinde düsünürsek. Umarim yöneticiler bütün bunlari göz önünde bulundurmustur.
3 tur diye biliyorum

.

Durumlar gergin, ikinci okuduğumda anladım sitem olmadığını. Kusuruma bakma dostum.
Ahmetim sen beni bilirsin
bende senii 😘

maxresdefault.jpg

Burda sanki bir kere, Ruslar yine Avrupada olmazsa, AL ve SLi alan takimlar liginden SLe kalmis olursa, bizim 2. turdan baslama sansimiz oluyor diye konusulmustu. O dogrumuydu? Bari 2. turdan baslasakta, yabancilar tatilden dönüp antrenmanli maca cikmis olmus olurlar. Bunlar Temmuzun basina kadar tatil yapar herhalde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt