Zidane, Real Madrid'den İstifa Etti! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zidane, Real Madrid'den İstifa Etti!

Zidane: "Herkes için en doğru an buydu. Takım için her şey iyi giderken böyle bir karar almak garip durabilir ama bu takım kazanmaya devam etmeli. 3 yılın ardından bir değişim gerekiyordu.Bu karar insanlara anlamsız gelebilir ama benim için durum böyle değil. Değişimin hemen gerçekleşmesi gerekiyordu. Hayatımın sonuna kadar Real Madrid'e yakın olacağım, bu kulüp bana her şeyi verdi. "

Şaşırtıcı bir karar. Piyasada çok iyi hoca da kalmadı. Bakalım nasıl bir yol izlenecek.. Acaba Arsene Wenger olur mu?

1Mr € fesih bedelli oyunucuyu Avrupanın en kıymetli finalinde 80 dakka korner direği bekçisi yapmanın bir bedeli olmalıydı...

Vay be adam yaklaşık 2 yıl içerisinde 3 Şampiyonlar ligi şampiyonluğu süper kupayı ispanya ligini kazandı ama istifa etmeye kadar gelmiş süreç

Ne diyelim yolu açık olsun büyük futbolcudan büyük teknik adam olmaz tabusunu paramparça eden adam ...

Zidane: "Bu takımın daha fazlasını kazanmak için değişime ihtiyacı var. Gelecek sezon burada olmayacağım."

Real Madrid Başkanı Florentino Perez: "Bu tamamen beklenmeyen bir karar, bugün üzücü bir gün. Kendisine adanmışlığı, sevgisi ve bu yıl Real Madrid için yaptığı her şey için teşekkür etmek istiyorum, bu bir veda değil, yine görüşeceğiz."

...

02dGi5.jpg

...
politika/siyaset/gerçeğe kamuflaj/politika/siyaset/gerçeğe kamuflaj/politika/siyaset/gerçeğe kamuflaj/politika/siyaset/gerçeğe kamuflaj/politika/siyaset/gerçeğe kamuflaj/politika/siyaset/gerçeğe kamuflaj/politika/siyaset/gerçeğe kamuflaj/

Zirvede bırakmanın vücut bulmuş halidir.

Şaka bir yana Real Madrid'te ŞL kupası almış olsa da anlamadığım bir sıkıntı vardı. Bir yerlerde bir tıkanıklık vardı sanki. Hayırlısı olsun.

Wenger gider Lig + CL alir

Guti falan konusuluyor o da olabilir

Zinedine Zidane = Hamza Hamzaoglu

Ikisinin de adi soyadi benziyor, camianin cocuklari, evlatcilar bayagi, ama basarililar da, oynanan futbol guzel olmasa da

Üst Alt