Ziraat Türkiye Kupası A Grubu | Fenerbahçe 3-2 Tokatspor| 13 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ziraat Türkiye Kupası A Grubu | Fenerbahçe 3-2 Tokatspor| 13 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası A Grubu | Fenerbahçe 3-2 Tokatspor| 13 Ocak | İkinci Yar

Neyse tokat eline sağlık artanını da biz tıkarız sen üzülme :D

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası A Grubu | Fenerbahçe 3-2 Tokatspor| 13 Ocak | İkinci Yar

Ve Şampiyonlar ligi şampiyonu Fenerbahçe.

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası A Grubu | Fenerbahçe 3-2 Tokatspor| 13 Ocak | Maç Sonucu

İşte özlenen fenerbahçe:D

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası A Grubu | Fenerbahçe 3-2 Tokatspor| 13 Ocak | Maç Sonucu

fenerbahceli futbolcular derbi galibiyetini nerede kutlayacaklar acaba:D

Flaş flaş flaş Fener Tokat Madrid karşısında ilk kez 3 gol attı... :D

yanlız ben fenerli olsaydım ağlardım. bir takım bu kadar aciz olabilir. Hala çirkeflik yapıyorlar bu maçta

Hem tam kadro çıkıyorlar,hemde zar zor yeniyorlar. Son dakikada penaltı verilmedi.:D

Bagdat Caddesinda Sampiyonluk kutlamalari basladi

20070514araba1vp6.jpg

tokatın verilmeyen penaltısı fenerin basını yakacak.yarınkı gazeteleri düşünemiyorum:D . madrid tokat başkanı takımı ligden çekebilecegini söylemiş

şimdi Fener liderligi garantiledi bizim grubun ikincisiyle oynucak dimi ?

Üst Alt