Ziraat Türkiye Kupası A Grubu | Fenerbahçe 3-2 Tokatspor| 13 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ziraat Türkiye Kupası A Grubu | Fenerbahçe 3-2 Tokatspor| 13 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası A Grubu | Fenerbahçe 3-2 Tokatspor| 13 Ocak | Maç Sonucu

Tokatspor'a tebrikler.Gerçekten güzel bir futbol ortaya koydular.Belki buradan puan alabilirlerdi.Ama bu sonuç bile güzel sayılabilecek nitelikte.

Hakemler de artık Bilica gibi kasapların yaptıklarını gözardı etmemeli.Biliyorum bu hakemler için zor bir durum ama :) bunu söylemek istedim..

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası A Grubu | Fenerbahçe 3-2 Tokatspor| 13 Ocak | Maç Sonucu

Fanatiğin başlığı

Fener kupa aşkına: 3-2

Bu bi işaret mi

Yoksa kupa aşkı 32 yıla mı çıkacak

yoksa 32 sene daha kupa filan haram mı bunlara:D

Bu maçtan sonra ben fenerli olmaya karar verdim :D :D

Seyir zevki yüksek olan maçta Fenerbahçe güldü. 3-2

Fenerbahçe'yi aldığı bu galibiyetten ötürü kutluyoruz. Bu galibiyetle Fenerbahçe Champions League'de yarı finale yükseldi. :eek:

ezikfb350b64dbdmr7.jpg

Varsa ziyaretçilerden :D

Bu konuyu toplam 49 kişi okuyor. ( 28 kişi GSCimbom'un kayıtlı üyesi, 21 ziyaretçi henüz GSCimbom üyesi değil.)

Ziyaretçiler neden üye olmuyorsunuz üyelik 5 dakikanızı almaz.

Üst Alt