Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final | Antalyaspor 2-1 Galatasaray |3 Şubat| Maç Sonucu - Sayfa 67 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final | Antalyaspor 2-1 Galatasaray |3 Şubat| Maç Sonucu

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final | Antalyaspor 2-1 Galatasaray |3 Şubat| Maç

Kaybetmek onemli degil. Sonucda 2-1 avantaj sayilabilecek bir skor da, dun oynadigimiz oyun neydi oyle ya. Bu oyuna "0" demek sifira hakaret olur. Onlemler alinmasi lazim. Santrafor sart bu takima. Hic yoksa Cem Sultan denensin.

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final | Antalyaspor 2-1 Galatasaray |3 Şubat| Maç

onu bırakın kayseri maçı çok zor.joda yok.santosdan şimdilik cacık olmaz.forvet yok offff offf

forumda müthiş bir ayhan düşmanlığı var.bizim en büyük şanssızlığımız mustafa sarpı transfer etmemiz oldu.sarpı dikkatli izleyin.bir robot adeta.tam dönmeden asla pas atamıyor.ve asıl bombası..defans top çıkarırken hiç yaklaşıp top istemiyor.servet mecburen uzun oynuyor ve saçmalıyor.ayhan öyle kötü özgüven sorunu yaşıyorki şu mustafa sarp takımda sürekli 11 de oynuyor ben yedek kaldım gitti diyor.daha 8 ay önce ayhanlı orta sahanın pas trafiğine bakın birde öve öve bitirilemeyen sarplı orta sahaya.kimse ön yargılı olmadan oynanacak ilk maçta sarpı izlesin.bir robot gibi.sağa sola ileri geri.çapraz yok hiç.ne top sürüş ne top atış.bir denemesi yok 20-30 metreye.böyle ön libero olurmu?

bu arada hakan balta yoksa sakatsa yani takımda ilk sol bek mehmet topal olmalı.uğur facia ötesi sol bek için.servetsiz sarpsız barışsız bir takım izlemek istiyorum ama bu adamlar rijkardın yerli ologuerleri adeta..

münir nurettin mezardan çıksa bunları yedek oturtmuyor frank.

başladığım gibi bitireyim.ayhan iyi olsa bu takım kademe atlar.sarpın en iyi halinde bu haldeyiz.sarpı performansına bakmadan banko ilan edip ayhanı kazanmak yerine küstürmeyi tercih etmek sıradanlaşmaktır.

forumda müthiş bir ayhan düşmanlığı var.bizim en büyük şanssızlığımız mustafa sarpı transfer etmemiz oldu.sarpı dikkatli izleyin.bir robot adeta.tam dönmeden asla pas atamıyor.ve asıl bombası..defans top çıkarırken hiç yaklaşıp top istemiyor.servet mecburen uzun oynuyor ve saçmalıyor.ayhan öyle kötü özgüven sorunu yaşıyorki şu mustafa sarp takımda sürekli 11 de oynuyor ben yedek kaldım gitti diyor.daha 8 ay önce ayhanlı orta sahanın pas trafiğine bakın birde öve öve bitirilemeyen sarplı orta sahaya.kimse ön yargılı olmadan oynanacak ilk maçta sarpı izlesin.bir robot gibi.sağa sola ileri geri.çapraz yok hiç.ne top sürüş ne top atış.bir denemesi yok 20-30 metreye.böyle ön libero olurmu?

bu arada hakan balta yoksa sakatsa yani takımda ilk sol bek mehmet topal olmalı.uğur facia ötesi sol bek için.servetsiz sarpsız barışsız bir takım izlemek istiyorum ama bu adamlar rijkardın yerli ologuerleri adeta..

münir nurettin mezardan çıksa bunları yedek oturtmuyor frank.

başladığım gibi bitireyim.ayhan iyi olsa bu takım kademe atlar.sarpın en iyi halinde bu haldeyiz.sarpı performansına bakmadan banko ilan edip ayhanı kazanmak yerine küstürmeyi tercih etmek sıradanlaşmaktır.

Aga bunlari aylardir soyluyorum da masallah herkeste bir Mustafa Sarp hayranligidir gidiyor, adamin hicbir meziyeti yok, sadece hirsli diye takimin bankosu olunur mu? Biri beni piyangodan Galatasaray'a alsa ben de onun gibi hirsli oynarim.

BUYUK KAPTAN, DAHI TEKNIK DIREKTOR :eek::eek::eek:

Bulent aga'nin bize bir kazigi daha, gecen sene ikinci yariyi katlettigi yetmedigi gibi Leo'yu ve Mustafa'yi basimiza musallat eden de o, Lincoln'u en onemli macta oyundan alip yerine 22 bin tonluk kankasi Hasan Sas'i alan da o, Kewell'i JB gecer gibi 90. dakikada oyuna alip mactan sonra da pis pis siritip "benim tercihim" diyen de o iste.

Kötü maçtı, ama bundan sonraki her maç da kötü gidecek diye birşey yok.

Takım birbirine alıştıkça güven pekişecektir. Biz önümüze bakalım.

Gerekirse kayıp bir yıla da razıyım. Çünkü ısrar edersek güzel günler yakın. Bunu görmemek için kör olmak lazım.

Üst Alt