Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final | Antalyaspor 2-1 Galatasaray |3 Şubat| Maç Sonucu - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final | Antalyaspor 2-1 Galatasaray |3 Şubat| Maç Sonucu

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final | Antalyaspor 2-1 Galatasaray |3 Şubat| Maç

Zamanla daha ıyı oynıyacagız her takımı yencez dıye bırşey yoktu dun kotu gunumuzdeydık kötü oynadık hırs yoktu takım ruhu yoktu evet katılıyorum ama bır macta takımı bu kadar elestırmek yersız sabırla beklıyecegız bundan ıyı teknık adam bundan ıyıy futbolcular bulamayız sadece uyum sorunu var bu takımda oda zamanla asılacak gaza gelmeyelım zamanla daha ıyı olacagımıza ınanıyorum...

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final | Antalyaspor 2-1 Galatasaray |3 Şubat| Maç

Haftalardır kötü oynuyoruz. Denizli maçını zar zor kazandık. Bu maçı da kazansaydık ne olacaktı ki? ortada futbol adına bir şey olmayınca. Her takımın veya futbolcunun zaman zaman kötü oynama opsiyonu vardır buna katılıyorum fakat biz son zamanlarda hep kötü oynuyoruz. Beni asıl üzen nokka bu durumu düzeltme adına hiç bir olumlu sinyalin olmaması.

Temenni ederim ki kötü futbolun sebebi sakatlıkların çokluğundan olsun. Yok eğer sakatlıklardan ziyade sistemin tam olarak oturmamasından kaynaklanıyor ise o zaman bu sıkıntıyı daha çok çekeceğiz demektir.

Umutsuz değilim, karamsar da değilim. Çünkü kaliteli ve geniş bir kadroya sahibiz. Burada iş tabiki teknik heyete düşüyor, gözümün onlarda bekleyip göreceğiz.

Jo sakatlanıp çıkmasaydı belki derdim ama o sakatlanıp çıkınca hiç umudum kalmadı.

Antalya macindan sonra herkes gibi bende büyük hayal kirikligina ugradim.

Galatasaray resmen fizik olarak ezilmesinemi üzüleyim, forvetsiz ne yaptigi belli olmayan oyun sablonunami veya sakatlarimizami bende sasirdim acikcasi.

Öncelikle sunu belirtmeden gecemiyecem, Servetin gercekten bu takimda yeri yok artik, inanilmaz bir sekilde haddini bilmiyerek oynuyor. Tamam bir oyuncunun yetenekleri kisirli olabilir ama haddini bilerek oynar. Servetin attigi hic bir uzun pas yerini bulmadi sokak tabiriyle (kazma) futbolcu klasmanina giriyor Servet ve ben galatasarayimzda böyle adamlari görmek istemiyorum mecbur katlanicaz.

Pas trafigimizle ilgili söyle bir saptamam var, cok agir hareket ediyoruz ve sevmesemde Hincalin dedigi gibi habire yan top yada geriye oynuyor bu takim, sonra bir bakmisiz gs 70% topla oynama orani yakalamis ama pozisyon sifir. Anlatmak istedigim karsi kaleye hizli seri paslarla gidemiyoruz ve en önemli nedeni bunun ne kadar sevsemde Sarp, Ayhan ve Mehmet Topal tarzi oyunculardir. Zaten Rijkaardta bunu gördü ve Elanoyu Sarpin yanina monte etti son bir kac mactir, hizli pas trafigini arttirmak adina.

Cok iyi kanat oyuncularimizin olmasina ragmen orta acipta gol olacak tehlike yaratamiyoruz, bunu nedeni sag ve sol bekin sakat olusu. Rijkaard macarayi birakicak ve Uguru ya sag bek oynaticak yada hic oynatmiyacak. Ugurun Galatasarayda isi olmadigini düsünüyorum yeteneksiz bir oyuncu ve sakatligindan sonra korkarak top oynuyor, böyle bir adamin galatasarayda isi yoktur. Aydin gitti sevindim Ugurda gider.

Rijkaarda guveniyorum bu takimi takir takir top oynatacagi gunler gelicektir, ilk senesinde birseyleri oturtutuktan sonra istedigimiz takim ortaya cikacaktir.

Kalede ufugu begendim, yedigi golde hatalida olsa iyi bir kaleci izlenimi verdi bende.

Sakatliklar duzelene kadar boyle oynamak en akillisi bence.

Franco

Neil Gungor Servet Caner

Baris Sarp

Elano

Keita Jo Arda/Dos santos

Bence en ideal onbir bu suan icin.

Antalyayi ASY yeneriz bundan hic suphem yok, bizim aslanlar iyi motive olup gol yagdirirlar. 3-1 aliriz. ilk mac icinde böyle söylemistim cikmadi ASY de cikacak Insallah.

Nasıl etkilememeli

Keita'nın yerinde Barış var :D

Sabri'nin yerinde Emre var

Hepsini saymaya gerek yok demek istediğim 6 as oyuncumuz yok 3 tane de yeni gelmiş adam var başka takım sahada

aslar dönünce düzelme olucaktır

tamam güzel söylüyorsunda karşındaki takımda antalya bizim yedeklerimiz antalyayı yenemiyorsa o zaman ne geniş kadromuz varmış nede kaliteli bide kayseri maçını izleyelim daha net belli olur...bu arada keitayı maç kadrosuna almamakla kime ceza veriyoruz Galatasarayımızamı yoksa keitayamı ceza verilecekse para cezası verilir bence.

tamam güzel söylüyorsunda karşındaki takımda antalya bizim yedeklerimiz antalyayı yenemiyorsa o zaman ne geniş kadromuz varmış nede kaliteli bide kayseri maçını izleyelim daha net belli olur...bu arada keitayı maç kadrosuna almamakla kime ceza veriyoruz Galatasarayımızamı yoksa keitayamı ceza verilecekse para cezası verilir bence.

Rijkaard maçtan sonra kondüsyonu eksik dedi ceza verilir verilmez onu yönetim bilir dedi ;)

Kimse eksikleri bahane etmesin beğenmediğimiz fenerbehçe 5 eksikle gidiyor sivasa 5 atıyor! bizde sadece 11 de olması gereken sabri hakan ve keita yoktu! Büyük takımın eksik bahanesi olmamalı sanki antalyasporda keita,elano,jo,govanni,arda vardı...

Kimse eksikleri bahane etmesin beğenmediğimiz fenerbehçe 5 eksikle gidiyor sivasa 5 atıyor! bizde sadece 11 de olması gereken sabri hakan ve keita yoktu! Büyük takımın eksik bahanesi olmamalı sanki antalyasporda keita,elano,jo,govanni,arda vardı...

Takımda Galatasaray ruhuyla oynayan 1 tek kişi yoktu.

Bi Elano çabaladı.

Sen benim daha önce dediklerimi amladın mı ki :rolleyes: böyle cevap verdin

eksik ve sakatlıklardan bahsettin...bende hala diyorumki bizim yedek kadromuz antalyaya bu kadar mahkum olmamalı dedim geniş kadronun açılımı yedeklerin aslar kadar olmasada kaliteli olması değilmidir...neyse :D

Sabir sabir sabir arkadaslar.

Bizde ofansta kaliteli adamlar var ama orta saha berbat yani duz.basit oyunculardan kurulu.

Servet sezon sonu gitmeli.

Futbol kaliteli adamlar ile oynanir.

Bizde 1 sinif oyuncular var ama yaninda 3 hatta 4 sinif oyuncular var.

Ornek vermek gerekirse:

1.SINIF:ARDA,KEITA,KEWELL,BAROS,JO,DOS SANTOS,CANER,ELANO

2.SINIF:NEILL,AYKUT,UFUK,SABRI,HAKAN BALTA,MEHMET TOPAL

yani 1 ve 2 sinif topcular bir denge sagliyor kalite bakimindan.

Ama 1 ve 3 sinif oyuncular 11 de oynarsa cok dengesiz bir takim oluyoruz.

3 sinif topcular:Servet.LEO,UGUR,MUSTAFA,SERKAN KURTULUS.....

4.sinif:AYHAN

ayhan bu topiği okusa bunalıma girer:asd:

Çok kötüydük çok. Bana kalırsa bu maçta kadronun seçimi ve dizilimide hatalıydı. Uğur solda hiç oynayamıyır ama inatla Hakan Balta olmadığında orada oynatılıyor. Tamam Caner de pek iyi değil sol bek için ama Uğur'dan bin kat daha iyi oynar. Sonra esas işte Uğur'un oynaması gereken yerde asla bir bek olmayan ve olamıycak olan Emre Güngör oynuyor. Ardından Ayhan'nın yerinede Elano ile başlanmalıydı. Varsın yine 60. dk.da pili bitsin yada çok koşmasın ama orta sahada pas yapıcak bir adam olsun. Yani evlere şenlik bir kadro ve dizilim ile çıktık. Zaten bu anlayışla galip gelmek hayaldi. Antalya bu hayalden gerçeğe çabuk döndürdü. Sonuna kadar Rijkaard'ın yanındayım ama sanki bocalıyor bu aralar.

eksik ve sakatlıklardan bahsettin...bende hala diyorumki bizim yedek kadromuz antalyaya bu kadar mahkum olmamalı dedim geniş kadronun açılımı yedeklerin aslar kadar olmasada kaliteli olması değilmidir...neyse :D

Bende aynen böyle düsünüyorum. Eksik kadroyla mücadele edebiliriz, hatta yenilebiliriz, ama böyle aciz futbol oynamamaliyiz. Bu oyun kendimi bildim bileli seyrettigim en aciz en caresiz futboldu. Beni üzen yenilgi olmadi, bu caresiz ve daginik futbol oldu. Takimimizi taniyamadik. 85 dakika boyunca sadece rakip takimi seyrettik. Bizi üzen ve sinirlendiren bu oldu, yenilgi degil.

Galatasaray´imiz yenilebilir, arkasinda dururuz. Farkli da yenilir, arkasinda dururuz. Kötü de oynar belki, arkasinda dururuz. Ama böyle aciz, caresiz, daginik, amatörce futbol oynayamaz.Kimse kusura bakmasin. Elestiriler cok hakli ve yerinde. Simdi elestirmezsek ne zaman elestircez? Tabiki elestiriler siniri asmadigi sürece. Umarim birdaha böyle bir oyun seyretmeyiz. Resmen utandim dün

Yenilirsin yenersin tabiki yenilcez hiç mi yenilmicek bu takım. Ama olay bu değil ki iyi değiliz son haftalarda hiç mi hiç iyi değiliz. A. Madrid için her ne kadar Forvet sıkıntımız olsada inancım sonsuzdu ama dünkü maç beni açıkçası çok korkuttu. Hani bir maçta hemen kesip attınız takımı falan demeyin. Cidden son haftalarda iyi değiliz ve özellikle dün bardağı taşıran son damla oldu. Hele Jo çıkınca hiç bir şekilde varlık gösteremedi takımımız. 3-4 pas yapamadık bir kaç isim olmıycak mevkilerde oynadılar. Hala Ayhan denen enteresan varlık bu takımda oynuyor. Yani dün sinir krizine girdim resmen. Adam sahada yoktu ruh gibi dolaşmaktan başka hiç birşey yapmadı. Bu arada asla Rijkaard'ın karşısında değilim ama gidişat kötü gibi geldi inş Rijkaard bunun önlemini biran önce alır herşey yoluna girer.

Servet: Bu adamı geldiğinden beri beğenmiyorum.resmen saatli bomba.bi insan hiç mi geliştiremez kendini.beyefendi yine uzun toplara,anlamsız geri paslara,çalım atmaya çalışmaya başladı.Ya hiç mi neill'e elano'ya bakmıyor,basit oynamak ne demek diye hiç mi merak etmiyor.Lütfen yönetim bu adamı sene sonu ne yapın edin yollayın yoksa başımız çok ağrıyacak!!

Kesinlikle katılıyorum. Ali Sami Yen'de ki her maçta en az bir kez Servet'e inanılmaz sinirleniyorum, bağırıyorum. Yanımızdakiler de hiçbir şey olmamış gibi dönüp suratıma bakıyor. Sonra Nonda yuhlanıyor. Anlamıyorum, bu adamın gönderilmesi lazım. Yararından çok zararı var.

Aslında olayın sebebi açık. Servet, Meira'nın gelişinden sonra kıskançlık yapmaya başladı. Çünkü Meira topu çok iyi kullanıyordu, Servet'te kullanmaya çalıştı ama onun yüzünden ne pozisyonlar verdik ne goller yedik. Şimdi de Neill var, umarım sonumuz iyi olur. Ama Servet'e her top gelişinde hiç bir umudum kalmıyor...

servete artık biri dur demeli bu ne yaa bi tane olumlu top kullanmadı dün pfffff

Kesinlikle katılıyorum. Ali Sami Yen'de ki her maçta en az bir kez Servet'e inanılmaz sinirleniyorum, bağırıyorum. Yanımızdakiler de hiçbir şey olmamış gibi dönüp suratıma bakıyor. Sonra Nonda yuhlanıyor. Anlamıyorum, bu adamın gönderilmesi lazım. Yararından çok zararı var.

Aslında olayın sebebi açık. Servet, Meira'nın gelişinden sonra kıskançlık yapmaya başladı. Çünkü Meira topu çok iyi kullanıyordu, Servet'te kullanmaya çalıştı ama onun yüzünden ne pozisyonlar verdik ne goller yedik. Şimdi de Neill var, umarım sonumuz iyi olur. Ama Servet'e her top gelişinde hiç bir umudum kalmıyor...

Servet´e uzun pas yasagi getirilmeli. Resmen yasak.Attigin uzun pas sonrasinda kizaga cekileceksin denmeli. Hicbisey istemiyorum, ya sadece bir pasin yerini bulsun ya.Sadece bir pasin. Cok mu sey bekliyorum profesyonel bir oyuncudan?

Kapasiten belli, capin belli. Evet müthis bir mücadele gücün var, kuvvetlisin. Seni bu yüzden sevdik.Ama lütfen su Marquez ayaklarini birak ya artik. Capin kadar oyna yeter takima.Faydali olursun böylece. Fitik etti beni bu sezon bu uzun pas ve calim sevdasindan dolayi.

Servet´e uzun pas yasagi getirilmeli. Resmen yasak.Attigin uzun pas sonrasinda kizaga cekileceksin denmeli. Hicbisey istemiyorum, ya sadece bir pasin yerini bulsun ya.Sadece bir pasin. Cok mu sey bekliyorum profesyonel bir oyuncudan?

Kapasiten belli, capin belli. Evet müthis bir mücadele gücün var, kuvvetlisin. Seni bu yüzden sevdik.Ama lütfen su Marquez ayaklarini birak ya artik. Capin kadar oyna yeter takima.Faydali olursun böylece. Fitik etti beni bu sezon bu uzun pas ve calim sevdasindan dolayi.

Servet'e attığı her isabetsiz uzun pastan sonra yaptığı pas hatası kadar kulübede oturma cezası verilmeli. Böylece Servet bir daha forma yüzü göremez. :asd:

servete 8 milyon euro veren marsilyaya kurban olam ben

Üst Alt