Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Galatasaray 2-1 Trabzonspor | 23 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Galatasaray 2-1 Trabzonspor | 23 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası B Grubu | Galatasaray - Trabzonspor | 23 Aralık | 21:30

Kaybederiz gibi geliyor. 5 senedir alamadığımız, finaline dahi çıkamadığımız bir kupaya bu denli önem vermiyor oluşumuz canımı sıkıyor.

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası B Grubu | Galatasaray - Trabzonspor | 23 Aralık | 21:30

Umut ‘la Gökhan

Zehir hafiye ve acar muhabiriniz Zıt Tamkarşıt, Trabzonspor kampına sızarak Umut ‘la Gökhan ikilisinin Galatasaray maçı değerlendirmelerini ele geçirmiştir.:evilsmile: Bu diyaloğu, siz spor kamuoyunun bilgilerine sunmaktan gurur duyar.:cool:

Gökhan: Olm Umut, gene Malanzinyo oynar birimiz yedek kalır mıyız nan?

Umut: Banane olm sen düşün. Ben hocanın bankosuyum bikere.

Gökhan: : Dünkü bebelerin de gözü kalkı he, ben sana demedim mi bana abi diycen diye. Hem ben bu ligde gol kralı olmuş adamım.

Umut: Senin attığın golleri küçük Umut ‘da atardı olm. Golcü dediğin benim gibi boylu poslu olmalı. Hem gol kralı dediğin nedir, Zafer Biryol ‘la Acıların Çocuğu Guiza da oldu ondan.

Gökhan: : Boylu poslusun da kendini Kroç ‘mu sandın lan denyo? Allah boy vermiş ama fren takmayı unutmuş. Gittin bodoslama daldın son maçta Volkan ‘a. İnsan biraz artistik dalar. Hakeme yedirmeye çalışır. :mad:

Umut: Hakemin Allah belasını versin, ben Volkan ‘a değil, o ayı geldi bana çarptı. Bal gibi penaltıydı birkere.

Gökhan: : Fenere olmadı ama bugün olur lan belki. Baksana GS yabancıları tatile göndermiş. Şimdi yerliler ağlıyordur "biz enayimiyiz?" diye… Kolay maç olur bizim için.

Umut: He lan aynen. Zaten defansın ofsayt taktiğini görmedin mi? Kabak gibi açıldılar mı ben aradan golümü yazarım.

Gökhan: : Yanlız bencil olma ha bana da pas ver.

Umut: Tamam, tamam. Leo var mıydı yoksa o da mı noel çocuğu olarak ülkesine kaçmıştı.

Gökhan: : O da gidenler arasındaymış. :(

Umut: Tüh ya…

(Umut 'la Gökhan 'ın affına sığınarak.:))

Galibiyet başına 100'er bin dolar finali kazanana da 1 buçuk milyon dolar veriliyormuş.Maddi olarak büyük kazanç.Hem prestij hem maddi.Ama çıkacak kadroyla galip gelmemiz çok zor açıkçası.En iyi ihtimal beraberlik diye düşünüyorum...

Umarim bir kaç paf oynar.

Yensek'te, yenilsek'te, ölümüne Galatasaray! :-)

Umarim bir kaç paf oynar.

Yensek'te, yenilsek'te, ölümüne Galatasaray! :-)

:2_thumbs_up_-_anima

Sahaya gençlerimiz çıksın,karakterli savaşsınlar yeterli zaten..kaybetseler de olur.

Ufuk

Uğur Servet Balta Alpaslan

Barış Ayhan Caner

Serdar Arda

(Aydın -Cem Sultan) mecburen :allaalla6vr:

Servet le ayhan da olmasa şu genç kadro tadından yenmez valla :D

...........................Ufuk...........................

Sabri.........Emre A...........Balta..........Caner

...........Linderoth......Ayhan......................

Barış...............M.Sarp......................Arda

.............Serkan Çalık(Aydın)........................

Sezon başından beri konuşan yerliler neler yapabiliyor görelim.

LigTv'nin verdigi muhtemel 11:

Aykut, Barış, Servet, Hakan Balta, Caner, Serder, Mustafa Sarp, Mehmet Topal, Aydın, Ayhan, Arda

Acep kim anlatacak maçı Favorim Yalçın Abi...Yalçın Çetin plasem Erdoğan Abi...Hadi Bakalım...TRT de Maç izlemeyi özledim...90 ların başı geldi birden gözümün önüne dün beşiktaş maçını izlerken...:)

Bu kadar eksikle, hele bir de Aydın oynarsa yenmek hayal olur. Trabzon yenilmez bu maç.

Ufuk Ceylan

Çetin Güngör

Semih Kaya

Murat Akça

Caner Erkin

Mehmet Topal

Tobias Linderoth

Emre Çolak

Berkin Arslan

Serdar Eylik

Cem Sultan

Kaybedeceğimiz şey belkide 3 puan, yani en fazla...

Peki kazanabileceğimiz şeyler..?

Acep kim anlatacak maçı Favorim Yalçın Abi...Yalçın Çetin plasem Erdoğan Abi...Hadi Bakalım...TRT de Maç izlemeyi özledim...90 ların başı geldi birden gözümün önüne dün beşiktaş maçını izlerken...:)

inş. yalçın çetin anlatır.ercan tanerden sonra en güzel maç anlatan spiker bana göre..

orkun katılıyorum sana kazanacağımız çok şey var yalnız bunlar sadece bizim kafamızda

Ufuk Ceylan

Çetin Güngör

Semih Kaya

Murat Akça

Caner Erkin

Mehmet Topal

Tobias Linderoth

Emre Çolak

Berkin Arslan

Serdar Eylik

Cem Sultan

Bu 11 i ben de destekliyorum.

Ufuk Ceylan

Çetin Güngör

Semih Kaya

Murat Akça

Caner Erkin

Mehmet Topal

Tobias Linderoth

Emre Çolak

Berkin Arslan

Serdar Eylik

Cem Sultan

Çok iyi bir 11.Ama Semih sakat diye biliyorum ben.Onun dışında keşke böyle çıksak diyebiliyorum sadece.Hazır yabancılarımız da yokken şu çocuklar oynasın.Özgüven kazanırlar en azından.

Genç ağırlıklı bir kadro bekliyorum. yalnız Aydın forvet oynamasın..

Bence bu kadar hafife alınmamalı.Genç oyuncuların bir kısmına ilk yarı diğer kısmına 2.yarı şans verilmeli.

Bu maçtada Ufuk oynamasa artık çatlarım !

Üst Alt