Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Galatasaray 2-1 Trabzonspor | 23 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Galatasaray 2-1 Trabzonspor | 23 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası B Grubu | Galatasaray - Trabzonspor | 23 Aralık | 21:30

Trabzonspor forumlarından misafirlerimiz vardı. Pek aktif değiller ama onları tekrar aramızda görmek isteriz.

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası B Grubu | Galatasaray - Trabzonspor | 23 Aralık | 21:30

Yenilirsek yazarların başlıkları kafamda canlanıyor;

"Sen nasıl önemli bir maç öncesi Kewell, Leo ve Elano'ya izin verirsin."

Şimdilik ses soluk yok :)

galibiyetle başlamamız lazım kupaya .

Kaleyi uzaktan görelim yeter. Ama ben bizim gol atabilicegimizi zannetmiyorum.

Yenilirsek yazarların başlıkları kafamda canlanıyor;

"Sen nasıl önemli bir maç öncesi Kewell, Leo ve Elano'ya izin verirsin."

Şimdilik ses soluk yok :)

Verilmesi de hataydı bence tüm takıma aynı anda verilecek ki düzen bozulmasın.

Tamamen bence genc futbolculara sans verilmeli yas ortalaması 22-23 ü gecmemeli böyle maclar icin sonuc önemli degil . Sadece sahada gelecek icin futbol adına biseyler görmek önemli . Bir emre colak bir serdar eylik murat akcalar bu maclarda degerlendirilmeli . Nonda, ayhan, linderoth tarzı futbolcular bence oynatılmamalı ..

Ufuk

Cetin - Mehmet - Hakan - Caner

Tobi

Mustafa - Emre

Keita - Arda - Serdar

maçı yalçın çetin sunarsa tadından yenmez.harika bir anlatımı var,yorumcuda büyük ihtimal kollektif ömer olur

İzin olayı kesinlikle yanlış, yönetimde federasyonda İngiltere Ligi'nin takvimini bir incelesin, İngiltere de oynayanda insan değilmi.

Dün gece TRT'de Stadyum'un tekrarı vardı.Erdoğan Arıkan seyircilerin maç yayınlarıyla ilgili şikayetlerine;kimse merak etmesin yeni yayın ihalesinden sonra herşey daha güzel olacak dedi.Bana sanki yeni ihaleyi TRT alıcakmış gibi geldi.

Dün gece TRT'de Stadyum'un tekrarı vardı.Erdoğan Arıkan seyircilerin maç yayınlarıyla ilgili şikayetlerine;kimse merak etmesin yeni yayın ihalesinden sonra herşey daha güzel olacak dedi.Bana sanki yeni ihaleyi TRT alıcakmış gibi geldi.

Katılıyorum.Ben de o yönde duyumlar aldım başka kaynaklardan.İnşallah TRT alır.

hele sükür ya gurbetciler icinde sifrelenmicek ... ne büyük nimet :)

Paflla çıkalım.Ne Türkiye Kupasıymış yaf sallayın gitsin.

Benim için iyi hazırlık maçlarıdır.Serdar,Emre,Çetin gibi oyuncular oynarsa çok iyi olur.

suanda antalya - es es maci var trt1 de sifresiz

kupanin ilk maci

ama maalesef ses kaymasi var

trt bunu nasil beceriyor hep anlamiyorum gecen sene milli mactada ses kaymasi vardi

Üst Alt