Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Galatasaray 5-1 Denizli Belediyespor | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Galatasaray 5-1 Denizli Belediyespor | Maç Sonucu

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Galatasaray - Denizli Belediyespor | 17 Ocak |

Bu maça yedek ağırlıklı kadroyla çıkılmamasını olumlu buluyorum. Zira önümüzdeki hafta lig maçları başlıyor, bu kadar dinlenmek yeter as oyunculara :)

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Galatasaray - Denizli Belediyespor | 17 Ocak |

Bol gollü,sakatlık olmadan güzel bir maç olsun,iyi olan kazansın :D

Caner yükselen performansını inşallah bu maçta sürdürür.

Rijkaard lig öncesi hazır takım istiyor. Bu ilk onbirde bunu gösteriyor.

3 lü averaj ihtimali olduğu için fark istiyoruz bu maçta.

Böyle kadro çıkacagını tahmin edip 4-6 gol yada +7 gol oynamak vardı :eek:

İddaa açmamış gol oyunlarını :D

Çok sağlam averaj yapıp. 4. maçta yenilsek bile Lider kalıp gruptan çıkmalıyız.

----------------Leo-----------------

Uğur----M.Tapol----Servet----H.Balta

--------------Mustafa---------------

--------------------Barış------------

--------Elano------------------------

Arda---------------------------Caner

--------------Nonda------------------

En mantikli tahmin o ama; benim istegim...

ugur- topal-servet-balta

-------mustafa

------elano------------

------------arda------

baros----------------caner

-----------nonda----------

baris gecen mac sag acikti umarim bu mactada sag acik oynar...

Bence bu kadro doğru olmayabilir. Sahaya çıkan adamlara bakınca bana öyle geldi.

En mantikli tahmin o ama; benim istegim...

ugur- topal-servet-balta

-------mustafa

------elano------------

------------arda------

baros----------------caner

-----------nonda----------

baris gecen mac sag acikti umarim bu mactada sag acik oynar...

Zaten Barış kağıt üzerinde yazdığım konumda gözükür ama saha içinde hücuma yönelik oynar. Caneri desteklemeye çalışacak sanırım.

Aykut

Serkan

Caner

Emre

Emre

Linderoth

Barıs

Ayhan

Serdar

Aydın

Nonda

Üst Alt