Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Orduspor 0-3 Galatasaray | 10 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Orduspor 0-3 Galatasaray | 10 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Orduspor 0-3 Galatasaray | 10 Ocak | İkinci Yar

Linde giriyor.. Bu adama sempatim var benim ya inş iyi oynar..

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Orduspor 0-3 Galatasaray | 10 Ocak | İkinci Yar

Nonda ligde tek devre oyanabilir düşüncesindeyim.Gerçi orduspor maçı zorluk derecei düşük bir maç ama nondanın önümüzdeki maç trafiğini 90 dakika kaldıracağını düşünmüyorum..

Şu top Linde'nin ayağına geldimi ödüm patlıo:D

Linderoth düştü,ama kalktı,yarın sakat olabilir ama.

Nondanın bir maçta bu kadar gol atması hiçte iyi olmadı. Şimdi 4-5 maç gol atmaz :D Gerçi baros gelir belki o zamana kadar :D

arda kime kızdı acaba çıktığı içinmi sinirlendi baya baya küfür ediyor

Arda'nın bacakları mosmor muydu yoksa bana mı öyle geldi?

ben olsam Ardanın yerinde kırmızıya razı olup o adamın bacağını kırar öyle çıkardım.Allahın orman adamı lan oynadığın adam sizin ülke gibi 3 tane satın alır şerefsiz insan gibi oyna biraz.Çok sinirlendim yaa ilk yarı tekme yiyince ulan sanki kendi ayağıma yemiş gibi oldum tekmeyi..

Üst Alt