Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Orduspor 0-3 Galatasaray | 10 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Orduspor 0-3 Galatasaray | 10 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Orduspor 0-3 Galatasaray | 10 Ocak | Maç Sonucu

caner_erkin3b.jpg

:005::005::005::005:

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Orduspor 0-3 Galatasaray | 10 Ocak | Maç Sonucu

Servete Neskens ve Frank koptu:)

E tabi bende Tv karsısında:):)

Laubali maçtı, ama birşey öğrendim; Rijkaard Servet, Topal ve Sarp'tan kurtulursa, transfer yapmasına gerek kalmaz...
winku.gif

2.yarıda oyun disiplinini daha çok gösterdik ve farkı açtık.Savunma sıkıntımız hala devam ediyor gibi gözüküyor.Savunma transferi yaparsak kadromuz bizim başarılı olur.

caner resmen bonservisimi alın diye bağırıyor. :) kewell dan sonraki sol açığımız şimdiden belli.Bu sistemle bu çocuk çok iş yapar.Demedi demeyin :)

Bek oynatarak hem takıma hem Caner e yazık ettiğimizi anladık şükür.

Bu hırsla devam ederse yeni yıldızımız hayırlı olsun diyorumm..

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Orduspor - Galatasaray | 10 Ocak | 13.30

bu maçta toplam 3 gol olmaz.

Büyük konuşmamak gerek :D

Güzel maçtı yorulmadan kazandık Caner'e parantez açmak gerek hakkaten çok beğeniyorum son dönemde ki futbolunu bunu da mevkisinde ki değişikliğe bağlıyorum,Rijkaard ondan sol bek olmayacağını anlamış olmalı,belki bir sol bek transferi isteyebilir.Güzel maç oldu Nonda'ya iyi moral oldu goller,tebrikler aslanlar!

Üst Alt