Zizou Yıllık 50 Milyon Euro'ya Katar'da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zizou Yıllık 50 Milyon Euro'ya Katar'da

katarlı sol bek abdulkerim hasanı real madrid seviyesine çıkaracaktır

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hemen Katara itelenmesi gerekenler

Selcuk
Eren
Tolga
Maicon
Belhanda
Feghouli

Bu paralari veren futbol ulkesi Katarda son suudi arabistan ve abd ablukasindan sonra Turk sempatisi olustu. Hal boyleyken yonetim ve menajerlerin katar kuluplerinin kapisinda yatmasini istiyorum.

bence bunun için istifa etti :)
Aynen bende bunu yazmaya gelmiştim , aklın yolu birmiş emmoğlu..

İyi gerekçe.... İçten pazarlıklı hazımsızın önde gideni dediğimde bana kızanlar oluyodu..
Bu adam için menfaatler öne çıktığında, futbolun ve cicisi RM nin değeri bu kadardır işte..
Anında satışta bırakılabilecek basit bir Basamak...

Oha paraya bak. Ben olsam ben de uça uca giderdim.

4 yılda 200 Milyon. Bizim kulübü satın alabilir.

sent via GSC

Hatta başlığı da tam isim vererek ;
Zinedine zidane katarın yıllık 50 M u için RM i şatmış
a115.gif

olarak yeniden düzenlemek lazım..

fulltime parayı garantiye almadan bu adam sözleşme yapmayacak kadarda uyanıktır.
kovulursa 4 yıllık toplam ücrete denk gelecek peşin tazminat maddeside attırmıştır sözleşmeye.
+ olarak TD mesleğine 4 yıllık süre dolmadan devam etmeyi de engellemeyecek şekildedir üstelik..

Ft nin milandan ayrıldığında sözleşme sonuna kadar TDlik yapamadığı duruma düşürmez kendisini

Bizde bir atasözü var: Bal tutan parmağını yalar diye......
Bu adam resmen; beleş balı yalayabilmek için elindeki ekmeği yere atabilecek karakterde birisi oldu artık..

Son düzenleme:
Eğer 4 yıl sonra tekrardan RM e dönmek ister ve geri kabul edilirse de RM e de Yuh oğlu yuh olsun..
Aklıma acaba RM bu işden arapları söğüşlemek için gizli komisyon mu alarak razı oldu fikri gelir ilkönce ..

Krallar, asiller, zenginler kulübü koca çınar RM, kendi çapında üç kuruş sayılabilecek komisyon için ezdirmiş olur kendisini...

Dogru secenegi tercih etmistir.

Tebrik ederim.
Bende katılıyorum doğru tercihi yapmıştır.. Ama 50M e gidiş şeklidir eleştiri konusu olan mevzu...
RM ile oturup karşılıklı fesih olayı olmadan RM i yüzüstü bırakarak gitmek nedemek. alenen para için satmaktır, çömezliğinde sana ekmek ve kariyer fırsatını veren RM i ezmektir.

Konuştuğum aldığı para veya kabul edip etmemesi değil Bu işin etik tarafıdır..
RM affederse, kulübün kapısına yaklaştırırsa da yazıklar olsun onların asilliğine..

Bende katılıyorum doğru tercihi yapmıştır.. Ama 50M e gidiş şeklidir eleştiri konusu olan mevzu...
RM ile oturup karşılıklı fesih olayı olmadan RM i yüzüstü bırakarak gitmek nedemek. alenen para için satmaktır.

Konuştuğum aldığı para veya kabul edip etmemesi değil Bu işin etik tarafıdır..
RM affederse, kulübün kapısına yaklaştırırsa da yazıklar olsun onların asilliğine..
Baska bir takim calistirmayacagim dedikten sonra bunu yapmasi akillara bu trklif icin gittigini getirebilir lakin bunu kanitlayamayiz.

Etik acidan bir sorun oldugunu dusunmuyorum.

Bu teklifi yarım salise düşünmeden kabul ederdim Zidane yerinde olsam sanıyorum kendisi de öyle yapmıştır

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4 yıl Dünyalığını yapıp futbolu bırakır.

3 sene üst üste CL alsam, FM'de o seneyi kapatırım ben.

Baska bir takim calistirmayacagim dedikten sonra bunu yapmasi akillara bu trklif icin gittigini getirebilir lakin bunu kanitlayamayiz.

Etik acidan bir sorun oldugunu dusunmuyorum.

Fake amaçlı özellikle eklenmiş bir açıklamadır bu. Bunun manası; ben çoktan işimi sağlama aldım ama şu anda RM i para için sattığım duyulup da tepkilerden çekinip altıma eder durumda olduğum için bana dokunmayın yalvarmasının zizu dilindeki karşılığıdır..

Üst Alt