Zizou Yıllık 50 Milyon Euro'ya Katar'da - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zizou Yıllık 50 Milyon Euro'ya Katar'da

Katar ev sahibi olduğu için 4 sene boyunca resmi maç da oynamayacak. Yani 4 senede toplasan 20-25 hazırlık maçı oynatmak için 200 milyon euro para kazanacak adam. Nasıl bir şeye dönüştü bu sektör böyle..

Aynı durumdaki Emre Çolak olayı ile bir kıyaslama yapalım....

Emre de gitti araplara kendince çok iyi paraya, ama delikanlı gibi usülüne göre gittiği için tebrik ettik.
Aslında o tebrik, işine ahlaken ters olan işleri karıştırmamasını da kapsıyor.
Olur da işler terso giderse Emre tekrar geldiği eski kulübünden davet alabilir ve kimsenin aklına kötü bişeyler gelmez.

Bu adam ordan kovulursa RM tekrar geri gel kapımız sana açık der mi acaba ? ..... Mesele burada...
RM gel derse, bu işde ZZ+RM ile ortak söğüşleme işaretleri de ayyuka çıkar, ama RM hasdir deyip istemezse, zidane tek başına karar alarak satmıştır RM i sonucuna çıkar.

RM forumlarından haber geçebilen yok mu..

Kulübün efsane isimleri duvarında fotosu halen duruyosa, RM bu işin bi kulpundan tutuyor demek olabilir bu..

ZZ ın RM i sattığını ilan etmek için; o panodan ZZ fotosunu çıkarmak yeterli cevap ve kişilik ifşası cezası olacaktır ..

RM forumlarından haber geçebilen yok mu..

Kulübün efsane isimleri duvarında fotosu halen duruyosa, RM bu işin bi kulpundan tutuyor demek olabilir bu..

ZZ ın RM i sattığını ilan etmek için; o panodan ZZ fotosunu çıkarmak yeterli cevap ve kişilik ifşası cezası olacaktır ..
nedir bu Zidane nefreti?

50 Mio yu alsak alayimiz GS'i satardik kimse yalan anlatmasin

Olaya neden sadece para odakli bakiliyor ? Boyle bir futbolcu ve antrenor efsanesinin futbolla yeni hasir nesir bir ulkeye bir futbol elcisi hatta futbolun patronu olarak gidecek olmasi lutuftur

Zidane in bu paraya ihtiyaci mi var ? Yani bu parayi kazanmasa eksigi mi olur ? Lutfetmis ta katara gidiyor

Orada senelerce emek verip bir ulkenin futbolunu kalkindirmaya calisacak , bir gelecekte katar ve futbol yanyana gelecekse adamin heykelini dikerler

Fake amaçlı özellikle eklenmiş bir açıklamadır bu. Bunun manası; ben çoktan işimi sağlama aldım ama şu anda RM i para için sattığım duyulup da tepkilerden çekinip altıma eder durumda olduğum için bana dokunmayın yalvarmasının zizu dilindeki karşılığıdır..
Bunu kanitlamazsan iftiraci sifatini alnina yapistirmis olursun.

Kanitlarsan olayin etik olmadigini kabul ederim, varsayimlarla konusmayalim.

Hatta başlığı da tam isim vererek ;
Zinedine zidane katarın yıllık 50 M u için RM i şatmış
a115.gif

olarak yeniden düzenlemek lazım..
HÜRMETLER

Kim ayrılmaz ki kazanmadığı tek kupa td olarak dünya kupası onuda alırsa dünyanın gelmiş geçmiş en başarılı futbol adamı olur bence bok atmaya gerek yok.

Kim ayrılmaz ki kazanmadığı tek kupa td olarak dünya kupası onuda alırsa dünyanın gelmiş geçmiş en başarılı futbol adamı olur bence bok atmaya gerek yok.
Hiç sanki real madridde kalsa elde edebileceği başka bir şey var adam zirvede bıraktı....Kariyeri olmayanların kariyer planlamasını muazzam yapan alfalara attığı iftiralar bunlar...Bu zetalar barca barca diye ağlarken katalonya siyasi krizlerden iktisadi krizlere yelken açarken zizou efsaneleşmeye devam edecek...

Adam gerçek topçularla oynadı Bale gibi Ronaldo gibi mankenlerle değil...Canlı izleyenler bilir ki ben kendisini canlı seyrettim asgari 10 Messi ederdi...Ve dahası adamın hasıydı bacısı için italyan jigolosuna kafayı attı...Arkasına bile bakmadı :) Kimse de bir şey diyemedi zira fransayı ribery ile beraber sigara içe içe finale çıkartmıştı...

Tabii onu eleştirenler Domenech kimdi? Togo neresidir? gibi soruları bilmediğinden cahilliklerine veriyoruz Mehmet Üstat...

Hiç sanki real madridde kalsa elde edebileceği başka bir şey var adam zirvede bıraktı....Kariyeri olmayanların kariyer planlamasını muazzam yapan alfalara attığı iftiralar bunlar...Bu zetalar barca barca diye ağlarken katalonya siyasi krizlerden iktisadi krizlere yelken açarken zizou efsaneleşmeye devam edecek...

Adam gerçek topçularla oynadı Bale gibi Ronaldo gibi mankenlerle değil...Canlı izleyenler bilir ki ben kendisini canlı seyrettim asgari 10 Messi ederdi...
Keşke ilk önce fransa ya gitseydi dünya kupasını kazandıktan sonra yine giderdi katara 2 3 ay gecikmeli :) Şaka maka adamın mücadele edip alamadığı td olarak kral kupası var galiba :) oyuncuyken zaten katıldığı bütün liglerde kupalarda kupası var eksik parçayıda tamamlarsa en kariyerli futbol adamı kendisi olur benim için.

Üst Alt