ZTK 11/12 4.Tur | Fenerbahçe 3-0 Samsunspor | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 11/12 4.Tur | Fenerbahçe 3-0 Samsunspor | Maç Sonucu

Cevap: ZTK 11/12 4.Tur | Fenerbahçe 3-0 Samsunspor | 21 Mart | 1.Yarı | ATV

Bizim karşımızda rezilleri oynayan takım,aciz durumlara düşen takım şu leş ligte kendi sahasında bilmem kaç maçtır yenilmiyor.Bunu aklım almıyor.Ama Yöneticisinden,futbolcusuna ve taraftarına kadar o kadar büyük baskı oluşturuyorlarki hakemler falan it gibi korkuyolar bunlardan.Bu serinin yapılmasının bununda etkisi var.Ama hiçkimseden ses yok.Bütün futbol camiası sinmiş.Zaten bizim yöneticiler Allaha emanet.

İşte böyle maçlardada alex olmazsa Dia falan o hızıyla falan birşeyler yaparlar kazanırlar.Bizde senelerdir hala atletik,çabuk oyuncu sıkıntısını çekmeye devam edelim.

Aydın'ı kazanıyoruz ama:)

Bizim karşımızda rezilleri oynayan takım,aciz durumlara düşen takım şu leş ligte kendi sahasında bilmem kaç maçtır yenilmiyor.Bunu aklım almıyor.Ama Yöneticisinden,futbolcusuna ve taraftarına kadar o kadar büyük baskı oluşturuyorlarki hakemler falan it gibi korkuyolar bunlardan.Bu serinin yapılmasının bununda etkisi var.Ama hiçkimseden ses yok.Bütün futbol camiası sinmiş.Zaten bizim yöneticiler Allaha emanet.

İşte böyle maçlardada alex olmazsa Dia falan o hızıyla falan birşeyler yaparlar kazanırlar.Bizde senelerdir hala atletik,çabuk oyuncu sıkıntısını çekmeye devam edelim.

ya işte bize karşı 20 dk oynadıkları topu diğer takımlara 10 dakika oynuyorlar atıyorlar golleri, sonra yine yaslanıyorlar ama takımlar kötü olduğundan gol atamıyor, geçen sene lugano falan varken fazla pozisyon da vermiyolardı anadolu takımlarına ama bu sene şansla mansla kazanıyorlar çoğu maçı ama bursa kendisinin başlattığı seriyi kendisi sonlandıracaktır hafta sonu

bu sene son seneleri alex bunlardan gidince kaseyi uzun yıllar toplayamaz bunlar size söyliyim

Ezikler 40 maçtir evinde kaybetmiyorlar komedi...

Yine ezik yandaşları çıkmış sahneye. Böööh miğdem bulandı.

Kusura bakmayın ama küme hattındaki Samsun'u yenmeyi marifetmiş gibi gösteriyor bazıları. Sivas'la Samsun arasında dağlar kadar fark var. Eğer adi hakem eziklerin Sivas maçında penaltıyı çalıp kırmızıyı verseydi Volkan'a veya Pedeiel golü atsaydı, Ezikler hayatta yenemezdi. Ezikler Samsun'u da yenemezse gönüllü olarak Bank Asya'ya düşsünler zaten!

Daha bir kaç gün önce eziklere ağır tecavüze uğrattık ama bazı ezik yandaşları ezikleri yere göğe sığdıramaz olmuş.

bu sene kupayı alamasınlarda

üst üste 100 maç kazansınlar

kupayı alırlarsa yanlarına varılmaz bunların

Aydın'ı kazanıyoruz ama:)

Aynen:)..Ben Genel taraftarın aksine Aydına çok fazla kızmam.Benim için Sabri,Servet falan önce gelir.Aydın iyi bir takımda(şuanki bizim takım)sonradan oyuna gitrdiğine o hızıyla çok iyi işler yapabilir.Hatta bunu çoğu maçtada gösterdi.Son seneler takım çok kötü,kadro kötü olunca Aydından beklentiler yüksek oluyordu ve doğal olarak bunu karşılık veremiyordu.

İşte hızlı olmak,çabuk olmak çok önemli.Aydın gibi bir gamsız,futbol bilgisi zayıf bir adam neden hala Galatasarayda..İşte o inanılmaz fiziksel yetenekleri olduğu için.

Biz elmander,Necati,Emre,Engin,Riera gibi ağır adamlarla oyndığımız için çoğu maçta çok iyi oynasakta bireysel anlamda ofansif bölgede birebirde etkili,hızlı bir oyuncumuz olmadığı için o kilidi açamıyoruz..

Normalde golü bulduğumuz zamanda zaten çok rahat kazanıyoruz.

Ben iddaa ediyorum dün bizim takımda örneğin Stoch ve Dia olsaydı biz sivas maçını farklı alırdık.

Ve bu eksikliği beceriksiz yönetim göremedi,görmek istemedi..

Bizim son dakikadaki bariz penaltımız verilseydi, bizde tur atlamıştık şimdi!

Aynen:)..

İşte hızlı olmak,çabuk olmak çok önemli.Aydın gibi bir gamsız,futbol bilgisi zayıf bir adam neden hala Galatasarayda..İşte o inanılmaz fiziksel yetenekleri olduğu için.

Biz elmander,Necati,Emre,Engin,Riera gibi ağır adamlarla oyndığımız için çoğu maçta çok iyi oynasakta bireysel anlamda ofansif bölgede birebirde etkili,hızlı bir oyuncumuz olmadığı için o kilidi açamıyoruz..

Normalde golü bulduğumuz zamanda zaten çok rahat kazanıyoruz.

Ben iddaa ediyorum dün bizim takımda örneğin Stoch ve Dia olsaydı biz sivas maçını farklı alırdık.

Ve bu eksikliği beceriksiz yönetim göremedi,görmek istemedi..

Bizim takımın tek eksiği Sabrinin oynaması başka kimsenin olup olmaması değil,şu fenerdeki adamların alex dışında hiçbiri bizimkilerden yetenekli değil..

Sabriyede laf edince kızıyorlar vay efendim nasıl Galatasaray taraftarısın o bizim reisimiz falan filan başlıyım onun reisliğine

Bize Elmander'in yanına çok hızlı, çevik ve atletik bir oyuncu lazım. Ozaman çok can yakarız!

Yahu giden bi kupa olsun. Amma yaptiniz. Gelecegimizin pesindeyiz.

oha zenke çıldırdı niye ben oyundan çıkıyorum diye böylesinide görmedim arkadaş :D

ulan alex danası atıyordu yine birde şakkıdı şakkıdı sakız çiğniyor nasıl tutamazlar şu adamı anlam veremiyorum

Üst Alt