ZTK 11/12 4.Tur | Fenerbahçe 3-0 Samsunspor | Maç Sonucu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 11/12 4.Tur | Fenerbahçe 3-0 Samsunspor | Maç Sonucu

Cevap: ZTK 11/12 4.Tur | Fenerbahçe 3-0 Samsunspor | 21 Mart | 1.Yarı | ATV

Bizim takımın tek eksiği Sabrinin oynaması başka kimsenin olup olmaması değil,şu fenerdeki adamların alex dışında hiçbiri bizimkilerden yetenekli değil..

Sabriyede laf edince kızıyorlar vay efendim nasıl Galatasaray taraftarısın o bizim reisimiz falan filan başlıyım onun reisliğine

Benim demek istediğim yetenekten ziyade çok ağır oyunculardan kuruluyuz.Bunu senelerdir o iş bilmez yöneticiler çözemiyor.Buna deliriyorum.

Bu arada Her ne kadar 10 milyonun çok olduğunu düşünsemde Sow ve Stochunda bizim ileri uçtaki oyunculardan yetenekli olduğunu düşünüyorum.

Hani Sabri reis,Servetttt Servettttt bu adaha çoğaltılabilir.Mesela şimdide Milan Boroş aşkı var..Bu adamları bu takımda bir dakika tutmam.Ama gitse ne olacak yenileri geliyor.(Sercaniyiğit,Riera)

Yemin ederim senelerdir bize gelen yönetimlerin şu transferde,kadro planlamasında yaptılkları göz göre göre hatalar gerçekten futbol uleması Adnan sezgin tabiriyle tez konusu olur.Genel kurula gideceksin borkovizyon gösterisiyle yaptıkları hataları gösterip o üyelerin suratına vuracaksın.Bu kadar beceriksiz yöneticileri nasıl buldunuz ve seçtiniz diye...

30 haftada, gekas'ın geldiği ilk 5 haftada ki katkıyı yapamayan adamın cehenneme kadar yeri var. Bunu geçen sene de beğenmiyordum zaten çalım atma özürlü herif.

Öküzü teki bank asyada ki her zenci forvetten emenike etkisi beklersen böyle olur işte,yazık mesut bakkala

Benim demek istediğim yetenekten ziyade çok ağır oyunculardan kuruluyuz.Bunu senelerdir o iş bilmez yöneticiler çözemiyor.Buna deliriyorum.

Bu arada Her ne kadar 10 milyonun çok olduğunu düşünsemde Sow ve Stochunda bizim ileri uçtaki oyunculardan yetenekli olduğunu düşünüyorum.

Bizim tek eksiğimiz çatır çatır her maç gol atacak oyuncumuz yok gerçekten iyi bir takımız ama bireysel yetenek yok yani bir tane Hagi yada Jardel gibi adam olsa bitecek iş tabi onun içinde 15-20 milyon € gibi bir rakamı gözden çıkarmak gerek. Onun dışında yedeklerimiz yetersiz onun haricinde bizim takımda pek sıkıntı görmüyorum renktaş esasında.

ıyy mesuta ba burnunu karıştırırken yakalandı. İlk golden beri maçı izliyormuş yedek klubesinden neden acaba!

Cevap: ZTK 11/12 4.Tur | Fenerbahçe 2-0 Samsunspor | 21 Mart | 1.Yarı | ATV

-------

Mission : Fenere kupa kazandırmak...

Yöntem : Fenerin önünü açmak...

Mission durumu : Şu ana kadar işliyor........

yalnız uğur boral mal etti la fenerin defans ortasaha ne varsa :D heridin içinden messi çıktı :D

yalnız samsunspor da çok güçsüz ya adamlar baskı kuramıyor

maç sonu taraftarlar ile röportaj yapsınlar yahu kesin içlerinde GALATASARAY ile puan farkını 6ya indirdik diyen çıkacaktır :D :D :D

Beter ol Samsunspor! İnşallah 3. lige kadar düşersin! Adam gibi top oynamadılar yaa....

Şu Serdar Özkan ne biçim bir insandır ya. Geçen gün Aydın Toscalı ile Armada'ya geldi. Tam da yemek için bizim tanıdıkların restorana girdiler. Ben de o sıra yan masadaydım. Ya bir küfür ediyor takım arkadaşlarına bir küfür, anlatamam. Sigarasını da yanından hiç ayırmaz. Ettiği küfürlerden ben utandım. Adam kafasına göre takılıyor, 1 gr. utanma duygusu yok.

Şu Serdar Özkan ne biçim bir insandır ya. Geçen gün Aydın Toscalı ile Armada'ya geldi. Tam da yemek için bizim tanıdıkların restorana girdiler. Ben de o sıra yan masadaydım. Ya bir küfür ediyor takım arkadaşlarına bir küfür, anlatamam. Sigarasını da yanından hiç ayırmaz. Ettiği küfürlerden ben utandım. Adam kafasına göre takılıyor, 1 gr. utanma duygusu yok.

Bu adamı oynattık işte sen düşün renktaş birde çorbacıda sözleşme imzaladılar..

Ulan bunlar koskoca Galatasaraya yakışıyormu yav daha da beteri var şu an Sabri sarıoğlu

Bu adamı oynattık işte sen düşün renktaş birde çorbacıda sözleşme imzaladılar..

Ulan bunlar koskoca Galatasaraya yakışıyormu yav daha da beteri var şu an Sabri sarıoğlu

Bu dediğim adam Sabri'nin tırnağı olamaz. Sabri'nin saha içi performansının kötü olduğu doğrudur. Ama hiç değilse adam gibi adam.

Cevap: ZTK 11/12 4.Tur | Fenerbahçe 3-0 Samsunspor | Maç Sonucu

Alex futbolu ne zaman bırakır Fener'de o zaman batar.

Açık ve net.

Fener'e bir daha böyle oyuncu gelmez.

Şerefsiz herif.

Cevap: ZTK 11/12 4.Tur | Fenerbahçe 3-0 Samsunspor | Maç Sonucu

Şu Alex varya harbiden F.bahçeye gelmiş geçmiş en iyi futbolcu, adam leblebi gibi gol atıyo valla helal olsun :)

Üst Alt