ZTK 13/14 5.Tur | Galatasaray 4-0 Balıkesirspor | MS | 18 Aralık | ATV - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 13/14 5.Tur | Galatasaray 4-0 Balıkesirspor | MS | 18 Aralık | ATV

evet bu maçta asist yapmış, 2.golü görmemiştim pardon, 1 gol 1 asistmiş, 10 milyonluk bi oyuncunun performansı bence bu olmamalıydı, çok fazla oynamadı deniyor ama oynadığı maçları da gördük, kaç defa gol atılabilecek pozisyonu ezdi geçti, tamam bikaç oyuncuyu yardırıp geçiyor ama bitiricilik sıfır, ne düzgün şut çekiyor kaleye ne pas veriyor, aynı şeyleri emre çolak yaptığı zaman edilmedik laf kalmıyor burda, yabancı olunca neden bu kadar savunuluyor, ayrıca emre kulübe 10 milyona da mal olmuş biri değil..

Bu mantıkla bakarsan elbette beğenmezsin Bruma'yı.

Bruma geleceğe yatırım olarak alındı sonuçta.

Ondan Sneijder-Drogba gibi her maça damga vurmasını bekleyemeyiz.

Birde bonservisi 10m ama yıllık ücreti 1-1,5m arasında.Toplam maliyeti çok uçuk değil.

evet bu maçta asist yapmış, 2.golü görmemiştim pardon, 1 gol 1 asistmiş, 10 milyonluk bi oyuncunun performansı bence bu olmamalıydı, çok fazla oynamadı deniyor ama oynadığı maçları da gördük, kaç defa gol atılabilecek pozisyonu ezdi geçti, tamam bikaç oyuncuyu yardırıp geçiyor ama bitiricilik sıfır, ne düzgün şut çekiyor kaleye ne pas veriyor, aynı şeyleri emre çolak yaptığı zaman edilmedik laf kalmıyor burda, yabancı olunca neden bu kadar savunuluyor, ayrıca emre kulübe 10 milyona da mal olmuş biri değil..

Bruma potansiyeli için alindi, doğrudan katki vermesi için değil. Hala gelişimini devam ettiren bi oyuncu ve kanat oyuncusu için bitiriciligi oldukça normal. Ayrıca ligde de 2 asisti var yanilmiyorsam 6 maçta. Gaziantep BB macinda da 2 asist yapmamis miydi yoksa yanlis mi hatirliyorum emin değilim. Tecrübesi çok olmayan bi oyuncu için 8 maçta (CL dahil degil) 1 gol 5 asist pek fena durmuyor.

N5

Dany ve Amrabat cidden israf. Amrabat bu kadar kotu değil aslında, sırf kendini kanıtlamak ugruna heyecan yapıyor. Buyuk takım oyuncusu değil.

Sent from my RM-914_eu_turkey_355 using Tapatalk

Ayrıca Emre yapmadiklari için değil, ayni hatalari senelerce tekrarlayip futbolunu pek ilerletemedigi için eleştiriliyor. Ve Bruma Türkiye'ye hala yabancı sayilir.

N5

Bruma'ya verilen parayi olmuş bir oyuncu için vermemiş olmamiz eleştirilebilir ama Bruma'nin oyununu eleştirmek bana pek mantikli gelmiyor.

N5

Üst Alt