ZTK 13/14 5.Tur | Galatasaray 4-0 Balıkesirspor | MS | 18 Aralık | ATV - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 13/14 5.Tur | Galatasaray 4-0 Balıkesirspor | MS | 18 Aralık | ATV

Yangında ilk kurtarılacak diye yönetmelik varya işte o yönetmelikteki gibi ilk kurtulmamız gereken Amrabat bu maç bunu gördüm.burun farkıyla Sabri ve Aydın gelir

Aydın öyle bir koşuyor ki saçlarım bozulmasın edası ile sanki bratt pitt var sahada

Birde Ceyhun yerine Yektya şans verilmesi taraftarıyım.Selçukun yerini doldurabilecek olan Yektadır.Ceyhun anca hacimle doldurur.Beyin yok ne yazık ki

Bruma da şut özelliğini geliştirmeli.Son şutlarda zayıf kalıyor.

Riera ve Bruma ilk 11 de oynarlar ,yekta zorlar gerisi ......

Antep BB macindan emin değilim sadece ama en az 1 asisti vardi sanirim orda.

Dediğim gibi, verilen paranin daha garanti bi oyuncu için harcanmamis olması eleştirilebilir ama Bruma'nin oyununda pek eleştirilecek bisey olduğunu düşünmüyorum. 19 yaşındaki bi oyuncu için yeterli bence yaptiklari.

N5

bu adamın kendini geliştirmesi için direk oynaması lazım, bir iki türkiye kupası maçı ile olacak iş değil mancini maalesef ligde hiç şans vermiyor

B_0de6479e9b85db5671b545469bca46a9.jpg

B_91d7ad61d5f2c322564bb4f5b570a829.jpg

B_099810042db4023d7bdebe9f77810ca7.jpg

Maça baktığımızda penaltıya kadar sıkıcı bir maç vardı balıkesirden bu kadar kötü bir performans beklemezdim en azından gaziantep bb kadar oynayamadılar penaltı bence penaltı değildi 2.yarıda daha istekli ve arzulu Galatasaray vardı gbb maçındaki ruhsuzluk yoktu umutun golü hazırlanış açısından 1.sınıf goldü rieranın golü kalite kokan süper bir goldü bruma maç boyunca golü haketti ve sonunda attı süper bir goldü

Maçın iyileri:bruma,riera

Maçın en kötüsü:amrabat

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt