ZTK 13/14 B Grubu 1.Maç | Galatasaray 2-0 Tokatspor | M.S. | 15 Ocak | ATV - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 13/14 B Grubu 1.Maç | Galatasaray 2-0 Tokatspor | M.S. | 15 Ocak | ATV

Amrabat ve Rierayı hala bu oyunlarına rağmen istemeyenler dağılsın.

Dany gitsin, hajrovicte ülkesine dönsün. zaten sistemde yeri yok. Stoper alınsın olsun bitsin.

Drogba -> Büyük ihtimal ile ABD'ye gidecek.

Burak -> Satilmali.

Umut -> Yedek olarak kalsin.

-> Banko Forvet alinmali

-> genc vaad eden potensyalli forvlet alinmali hem türk hem yabanci.

Sadece senin için söylemiyorum. Bunu herkese söylüyorum. Emre Çolak bugün gayet iyiydi ve bence bu takımda(eğer böyle oynayacaksa) kalması gerektiğini düşünüyorum. Bugün de gayet iyi oynadı.

nasil iyidi be abi, gol yiyiorduk onun sayesinde. Bu adam her mac en az böyle bir hareket yapiyor, yada kendi kalemize yakin taraftan gereksiz faul filan. Bunda futbol zekasi yok, bunun yasi da gecmis, burdaki ler Tolgayi, Veyseli ve bircok larini begenmiyorlar, ama bana göre bayram günü baska adamlar gelince. New Game New Luck. Ya tutarsa. Tutarsa sabri den, emre den filan, aydin dan kurtuluruz diye bunlarin bize faydadan zarari var

celtic maçınıda gördük drogba hariç herkez oynadı ama celticin 17 yaşındaki genç takımına yine gol atamadık bize acil bitirici forvet lazım sanki ancak biz dafans transferine çok kafayı taktık sanki...

evet orda fazla takindik, cünkü geriye bakarsak adamlar iki kere geliyorlar ve biz iki gol yiyoruz... en büyük problem ama Burak ve Umut. Okadar cok top yiyorlar ki... Drogba bile oyundan tiksinip kaliyor.

Amrabatın golü sonrası Mancini)))

BeCv3JlCIAEKO-S.png

hayir amrabat kicini yirtarak armayi gösterince mancini :sneakiness:

nasil iyidi be abi, gol yiyiorduk onun sayesinde. Bu adam her mac en az böyle bir hareket yapiyor, yada kendi kalemize yakin taraftan gereksiz faul filan. Bunda futbol zekasi yok, bunun yasi da gecmis, burdaki ler Tolgayi, Veyseli ve bircok larini begenmiyorlar, ama bana göre bayram günü baska adamlar gelince. New Game New Luck. Ya tutarsa. Tutarsa sabri den, emre den filan, aydin dan kurtuluruz diye bunlarin bize faydadan zarari var

Berkcan maç boyu yaptığı 1 hatayımı söylüyorsun. Valla ben açıkça bu maç beğendim. Yaptığı 1 hata veya attığı 1 golle kimseyi yermem/yüceltmem. Ben oyunda kaldığı sürece ne yaptı ona bakarım. Verdiği paslar, oyun kurması,hızlı oynaması bence gayet yeterliydi. Ha böyle devam edermi :D şüpelerim var elbette.

bak canim kardesim, yanlis kapi, ben belki bu forumda buraki en cok elestiren insanim, fanclub bile astim anti burak diye, bu adam ilk geldigi zaman da dedim, hantalin teki, dandik ve cok pozisyon ve emek yiyor diye, ama gol atti bende burda az laf yemedim, ha iyi formlü zamani gecti ve herkes gödü bunun gercek yüzünü...

o yüzden amrabt kalsin burak kalsin filan umrumda degil, ikisi de Galatasarayin futbolcusu degil.

Burak ı bu takımdan gönderelim tamam peki kim atıcak bu golleri sadece Drogba yetecek mi

Berkcan maç boyu yaptığı 1 hatayımı söylüyorsun. Valla ben açıkça bu maç beğendim. Yaptığı 1 hata veya attığı 1 golle kimseyi yermem/yüceltmem. Ben oyunda kaldığı sürece ne yaptı ona bakarım. Verdiği paslar, oyun kurması,hızlı oynaması bence gayet yeterliydi. Ha böyle devam edermi :D şüpelerim var elbette.

Yaptigi iste hayati bir hataydi, gole katkisi oldu mu ? yoo tam tersi 1-0 iken ve 86 dakika iken hayati bir hata yapti. Neden ? calim atmak icin, o yüzden bundan bisey olmaz, daha hala kolay oynayami ögrenmemis adam dan fayda gelmez bize

Siz Burağı Eleştirdikçe, O Daha Çok Güçlenecek. Sizde Mors Olacaksınız.

Burak Bu Takımın Daimi KRALIDIR. Bugün Gol Atamamış Olabilir. Ama O 2 Senedir Takımın Gol yükünü fazlasıyla çekiyor. Türkiyenin Kralına laf edenler çıksınlar sahayada görelim. Burak avrupa tarafından bile saygı duyuyor olup, bazı futbol cahilleri tarafından yeriliyor. Bu yüzden gelişemiyoruz.

Siz Burağı Eleştirdikçe, O Daha Çok Güçlenecek. Sizde Mors Olacaksınız.

Burak Bu Takımın Daimi KRALIDIR. Bugün Gol Atamamış Olabilir. Ama O 2 Senedir Takımın Gol yükünü fazlasıyla çekiyor. Türkiyenin Kralına laf edenler çıksınlar sahayada görelim. Burak avrupa tarafından bile saygı duyuyor olup, bazı futbol cahilleri tarafından yeriliyor. Bu yüzden gelişemiyoruz.

ya gören de saniyor gi Türkiye de degil, Ingiltere liginde oynuyoruz ve Kral olmak okadar özel bisey...

Üst Alt