ZTK 13/14 B Grubu 1.Maç | Galatasaray 2-0 Tokatspor | M.S. | 15 Ocak | ATV - Sayfa 68 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 13/14 B Grubu 1.Maç | Galatasaray 2-0 Tokatspor | M.S. | 15 Ocak | ATV

Bizim takımda ciddi bir gol atamama sorunu var yalnız.Deplasman maçlarımız zor olur.Sivas,Karabük,Antep gibi zorlu deplasmanlarımız var.

Kaliteli Sol bek(Siqueira) alıp sol kanatta da amrabatı devamlı oynatarak; rieraya sözleşme devamı için gerekli maç sayısını tamamlama fırsatını vermeyeceksin. sene sonunda rierayı yollayıp 3M den kurtularak yeni oyuncuya vereceksin.

Abi güzel mantikli konusuyorsunda, kaliteli sol bek alinca, takimda Sneijder gibi Melo gibi adamlar varken, Amrabat neyin nesi ? Avrupada bundan 40 tane daha iyi adam var kanat. IStersen gider GIo Santos u aliriz

ç

Macı izledinmi la 6 7 goll atabilirdik tek kötü yanımız çok kaçırmamız

Valla sana nasıl geldi bilmiyorum ama ben cok sıkıldım maçı seyrederken 52 dk da maçı izlemeyi bıraktım.

Sürekli göbekten oynuyoruz başka bir opsiyonumuz yok buda bizi daha kolay çözülebilir hale getiriyor.

Bruma ve Hajrovic'in aynı anda saha da oldugu bir 4-2-3-1 formasyonu rakibin başını döndürür.

Hem kanatlardan sağlı sollu hem de göbekten gelebiliriz bu sekilde hücum formasyonu açısından elimiz daha kuvvetli hale gelir.

Ayrıca rakibimizin tokatspor oldugunu hatırlatmak isterim.

Rieraya,Amrabata salladınız. Onların bu takım için değerli olduğunu söyledim. Sonuç ortada. Burak Yılmaz Bu Forumdakiler dışında herkesin ortak görüşü olarak Türkiyenin Şuan EN İYİ GOLCÜSÜDÜR. Varmı onun karşısına çıkarabileceğiniz Türk bir forvet.

Bu arada Demba ba dediğin camış chelseade 3.forvet. onuda unutmuştum.

Benim de çok istediğim bir şey. Ama gitti mi Lazio'ya falan gitmeyecek biraz daja iyi bir takıma gidecek ve boyunun ölçüsünü alıp geri dönecek.

ya bunu kim alir ? Lazio gol sayilarina bakti dediler vay be, sonra maclarini izlediler ve hemen cekildiler transferden, adamlarda göz var, gol atmak hersey degil, neye yarar 10 sut dan birini anca atarsan, ve ayni zamanda takimin herseyni alt üst edersen ?

Gidipte başarılı olursa sosyal medyada, burada Türkiyenin Gururu diye göğsünüzü gerersiniz. (Yalandan).

Bende Burda Emin Olduğum Adamın Bana Verdiği Gururu Taşırım. (Harbiden):

Valla sana nasıl geldi bilmiyorum ama ben cok sıkıldım maçı seyrederken 52 dk da maçı izlemeyi bıraktım.

Sürekli göbekten oynuyoruz başka bir opsiyonumuz yok buda bizi daha kolay çözülebilir hale getiriyor.

Bruma ve Hajrovic'in aynı anda saha da oldugu bir 4-2-3-1 formasyonu rakibin başını döndürür.

Hem kanatlardan sağlı sollu hem de göbekten gelebiliriz bu sekilde hücum formasyonu açısından elimiz daha kuvvetli hale gelir.

Ayrıca rakibimizin tokatspor oldugunu hatırlatmak isterim.

Vallah bana tokat mokat demeyin diğer büyükler olmıycak takımlara yenildi daha fener geçende alanyaya yenildi

Üst Alt