ZTK 13/14 B Grubu 4.Maç | Galatasaray 3-0 S.B Elazığspor | M.S | 29 Ocak - Sayfa 79 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 13/14 B Grubu 4.Maç | Galatasaray 3-0 S.B Elazığspor | M.S | 29 Ocak

sezon sonu ne hesabın var umutla anlayamadım.formayı alır sana kapağı da yapar.sen GS lı değilmisin ?fenerliysen uefa bi tarafınıza şemsiyeyi takacak zaten,merak etme.

Galatasaraylıyım ettığin lafa dikkat et fenerli fln yakışmıyor her karşı görüşlü olanı şikeci terimsporlu , mancini yalakası, aysal düşmanı ilan etmeyin. Sezon sonu yollanacak bence çünkü bana göre o formayı giymeyi hak etmiyor ha bu tek onun için geçerli de değil birkaç adam var bizde.

Steve-Angello.jpg

Galatasaraylıyım ettığin lafa dikkat et fenerli fln yakışmıyor her karşı görüşlü olanı şikeci terimsporlu , mancini yalakası, aysal düşmanı ilan etmeyin. Sezon sonu yollanacak bence çünkü bana göre o formayı giymeyi hak etmiyor ha bu tek onun için geçerli de değil birkaç adam var bizde.

umut gündoğandan bahsediyorum ben.bahsettiğin umut gündoğansa daha doğru düzgün maç yapmadan çok saçma bi yorumda bulundun.

Üst Alt