ZTK 13/14 B Grubu 4.Maç | Galatasaray 3-0 S.B Elazığspor | M.S | 29 Ocak - Sayfa 80 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 13/14 B Grubu 4.Maç | Galatasaray 3-0 S.B Elazığspor | M.S | 29 Ocak

4 yapti ise 20'de kesti..bana Chedjou demeyin. Geldiği günden bu yana hic güven vermedi.Takima ne verebildi ?

Ben Ched. demiyorum ama takıma bir şey verecek kadar da maçta oynamadı yabancı sınırı yüzünden. Yani Dany'i tanıyorum ve bir cacık olmaz affedersin. Ama Ched. konusunda hoca göndermediyse ona güvenmek zorundayım şu anda. Ki beleş kiralamak için çok lüks bir oyuncu. (Fiyatı bakımından.) He oynar 3-4 maç arka arkaya, bakarız leş o zaman zaten kimse tutmaz.. Demek istediğim o.

Ben Ched. demiyorum ama takıma bir şey verecek kadar da maçta oynamadı yabancı sınırı yüzünden. Yani Dany'i tanıyorum ve bir cacık olmaz affedersin. Ama Ched. konusunda hoca göndermediyse ona güvenmek zorundayım şu anda. Ki beleş kiralamak için çok lüks bir oyuncu. (Fiyatı bakımından.) He oynar 3-4 maç arka arkaya, bakarız leş o zaman zaten kimse tutmaz.. Demek istediğim o.

Valla anlaşamayiz seninle bu konuda..salla gitsin yaw,kim giderse gitsin yolu açık olsun..

Üst Alt