ZTK 13/14 Final | Galatasaray 1-0 Eskişehirspor | MS | 7 Mayıs | ŞAMPİYON - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 13/14 Final | Galatasaray 1-0 Eskişehirspor | MS | 7 Mayıs | ŞAMPİYON

ALLAH'a şükürler olsun...

bu gidişle güzel vatanımızın her şehrinden birer kupa getireceğiz evet sıradaki süper kupa

nerde oynansın beyler ? :D:D:D

BnDoZJmCUAA7Yu2.jpg

Beraber sevinsinler ama disarda, saha icinde olmamali, onlarin orada isi yok sampiyonluk resminde, neyse..

Tartışmak için demiyorum ama geçen sene şampiyon olunca hatırlarsan Dany çocuğunu kupanın içine koyup gezdiriyodu çok güzel bir görüntü idi bilmiyorum senin için kötü olabilir ama benim hoşuma gidiyor göreceli bir kavram o yüzden saygı duyuyorum sanada.

Mancini nin durumu bence Baskan la lig bittikten sonra konusacak ve ondan sonra belli olur, bence Baskan cok memnun degil ama lig bitsin en azindan 2.olalim diyor, ondan sonra bakalim Mancini ne diyor falan, seneye daha iyi olurmuyuz yoksa ayni mi devam eder bunu dusunur, ona gore kararini verir bence.. Zaten giderse yerine yabanci gelir yine.

durumlar karışık Mancini'nin gitmesini istiyorum ama içimdeki ses seneye kalırsa başarılı olacak diyor :)

Tartışmak için demiyorum ama geçen sene şampiyon olunca hatırlarsan Dany çocuğunu kupanın içine koyup gezdiriyodu çok güzel bir görüntü idi bilmiyorum senin için kötü olabilir ama benim hoşuma gidiyor göreceli bir kavram o yüzden saygı duyuyorum sanada.

cocuga bisey diyen yok ama sabri'nin esinin isi yok orda

Kim milyoner olmak isterim yeni bölümü diyor.

Kenan ışık hastanede değilmiydi bilgisi olan var mı ?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Beyler Kafanıza şunu koyun her sezon Ligde şampiyon olamayız Avrupada hangi takım her sezon şampiyon oluyor ? Bu sene olmadı işte neyin kafasını yaşıyosunuz daha ? İlk 5 haftasında 2 Galibiyet 2 beraberlik 1 yenilgiyi kim aldı ? ilk 5 haftada 7 puan kaybı Sinyor saolsun...

Bu lige zaten 1-1'lik Rize maçında havlu attık bu kadronun götüremeyeceği belliydi.İlk 6 haftada 10 puan gitti zaten.. Fener geleni geçeni yenerken biz tekliyorduk sürekli Terim varken.Terim kalsa ne mi olurdu gene aşağı yukarı aynı puanı toplardık.Canları saolsun seneye affettirirler kendilerini...

Üst Alt