ZTK 13/14 Final | Galatasaray 1-0 Eskişehirspor | MS | 7 Mayıs | ŞAMPİYON - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 13/14 Final | Galatasaray 1-0 Eskişehirspor | MS | 7 Mayıs | ŞAMPİYON

Fenerle ust uste 3.defa oynayacagız adamlar bıktı artık kaybetmekten eskisehir kazansın diye dua ediyolardı d

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Buna en çok şikeciler üzüldü.Önümüzdeki süper kupayı almak için eses büyük şanstı onlar ıçin olmadı.3 sene üst üste geçirmiş olacaz böylece ezik klübe.:D

Rıdvo güntek ağlıyor :D

kupa statüsü değişsin fln ahahah :D

Rıdvan gibi fanatikleri spor yorumcusu yapanlara diyecek laf bulamıyorum onun yüzünden çok sevdiğim Güntekin Onay'danda soğudum kendine benzetti ama Güntekin Onay'a da yazıklar olsun Rıdvan ile tartışırken aksi durumlar olduğu durumda her seferinde sen bilmezsin futbol oynuyanlar anlar diyip sözünü kesen herifle aynı masada oturuyor demekki neymiş Rıdo gibi Güntekin gibi para köpeği olacağına Erman Toroğlu gibi adam olcaksın.

BnDieaXIUAEt79x.jpg

ahahahahaahaha

Mancini büyük ihtimalle önümüzdeki sezon bizimle birlikte olmayacak.

Kupa kazanmadan gitmediği için onun adına çok memnun oldum.

Benim 9 yaşımdan beri takip ettiğim süre içerisinde Galatasaray' ın başında kupa kaldıramayan tek teknik direktör Rijkaard.

Sezonu kaybetmemek adına önemli bir kupaydı bence..

Birkaç yıl sonra geriye dönüp baktığımızda kıymetini daha iyi anlayacağız, Türkiye Kupasında farkı iyice açtık rakiplerle..

CL'de ilk 16 ve Türkiye Kupası şampiyonluğu. Sağlık olsun.

Ligi 2. bitirip CL'ye doğrudan katılırsak yaramızı biraz daha sarmış oluruz

alatasaray Teknik Direktörü Roberto Mancini, Ziraat Türkiye Kupası zaferinin ardından açıklamalarda bulundu.

İşte Mancini'nin sözleri...

"Kazanmayı istiyorduk ve bunu başardık. Her final zordur, hiçbir mücadele kolay değildir. Belki yorgunuz ama buna değdi."

"BURADAKİ KURALLARI ANLAMIYORUM"

"Taraftarlarımız da tıpkı oyuncularımız kadar bir performans sergilediler. Başkanımız için de çok seviniyorum. Burada değildi o. Buradaki kuralları anlayamıyorum zaten. Onun için çok mutluyum."

Üst Alt