ZTK 13/14 Y.F | Bursaspor 2-5 Galatasaray | M.S | 16 Nisan - Sayfa 69 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 13/14 Y.F | Bursaspor 2-5 Galatasaray | M.S | 16 Nisan

27.sayfaya kadar kavga gürültü hakaret gırla.. 28.sayfada gol oluyor ve sonra yorumlar 180 derece değişiyor ahahaha :D Valla futbol hakikaten adamı vezir de eder rezil de. Yalnız bazı yorumlarda hakikaten bazılarının ağır derecede izlediklerini anlama ve yorumlama sorunları olduğunu gördüm. Yani daha takımın sahaya nasıl dizildiğini, kimin hangi mevkide oynadığını anlamamışlar, öyle böyle saçmalamamışlar.

Neyse valla, şöyle bir galibiyeti özlemiştik, önemli olan da o. Finalde Antalya gelirse kusarım herhalde. 1 sezonda 5 kez şu iğrenç takımla oynamak sinir bozucu bir durum.

Biz 5-4-1/3-6-1 oynadik begendim dizilisimizi ama Veysel yerine Koray olursa daha iyi olur. Sabri ve Burak(2.yarida) cok iyilerdi. Selcuk yine vasati asamadi bana gore. Balta ve Veysel iki golu hediye ettiler Veysel cok kotuydu onun yerine Koray oynayabilir aslinda.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Şu maçı farklı kazanmak bundan sonra GAlatasaray'ın puan kaybetmeyeceğini gösterir.En çok takımdaşlık görüntülerinin maksimum seviyeye çıktığınıı görmek en güzel şeydi...

Tebrikler Galatasaray'ım....

Ya TFF'nin ne yaptığı belli olmuyor Grup sürecinde cezaları sadece maçlarda uyguladı diye hatırlıyorum yada ocak ayında olduğu için bana öyle gelmişte olabilir ama bence her Lig ve Kupa maçlarında cezayı kendi katagorisinde çekmesi lazım.

maç nasıldı beyler

kısa özet geçicek.tüm gün yoktum :/

İlk yarıyı 45+1 e kadar vasat hiç umut vermiyor Sneijder Sabrinin hazırladığı Burağın ayağından kaçırıp önüne düşen topu iyi bir plase ile gol attı. 2. yarıda 2 tarafta hırslı başladı açık ve gol aradı fakat Galatasaray soldan gelen atakta açılan ortada İbrahimin dirseğine çarpıp penaltı oldu Selçuk ve 2-2 oldu Bursa'da panik başladı Veyselin ileriye çıktığı bir pozisyonda güzel bir şut kaleciden seken top Burak'ın önüne düşer ve gol olur 4.Gol hızlı ve organize şekilde geldik Sabri'nin travelası ile Burak ters köşeden gol attı ve 5. golde İbrahimin yine ceza alanı içinde eli ile topa dokunması ile penaltı ve Melo golü attı. 2. Yarıda adeta tek yürek olarak oynadı herkes kimse kimseye trip atmadı ve seri bir oyun oldu atılan gollerde bütün takımın hep beraber kutlaması bunun göstergesi idi maçın adamı Sabri ile Sneijder'di Yekta'yıda boş geçemem belki fazla gözükmedi fakat çok top dağıttı.

Bu topik ibretlik

Forumdaki terörist zihniyetli terimsporluların yorumlarını 2-0'a kadar görebilirsiniz.Menfaatçi,fırsatcılar.

Alayının içinde patladı bu 5 gol.Gollerden sonra ortada yoklar

Mancinisporlu olmak koca Galatasaray taraftarını ne hale getirmiş.3 ayın üstüne aldığımız deplasman galibiyetinde sevinç nidalarına bak.Galatasaray'ın büyüklüğüne yakışmıyorsunuz.Az öte de Mancini F.C. kurun orda tapının.

Ozan sert dile getirmiş olsa da haklı olduğu noktaları kabul etmek lazım. Ben Fatih hocayi seven biri olarak dahi takım ne zaman kötü gitse, yaa ışte Fatih Terim olsaydı,, turu mesajlar okumaktan rahatsız oluyorum. Sevmeyenlerin nasıl tepki vereceğini tahmin etmem güç olmuyor. Belki amaç iyi niyetli bir şekilde yapılmış bir yanlısı vurgulayıp, Fatih hocaya iade i itibar yaptırmak ama bu, bu şekilde olmaz. Ortaya koyulan görüntü, Galatasarayin başarısızlığına sevinme görüntüsü olduğu için insanları sadece Fatih hocaya karşı daha da dolduruyorsunuz. Varolan tavrı sivrilestiriyorsunuz. Adam Mancini hakkında tek kelime yazmamisken, mancinici diyerek ayrımı da sivrilestiriyorsunuz. Fatih hocanın buna ihtiyacı yok. Zaten kariyeri, katkıları ortada. Sizin rahatsız olduğunuz satasmalarin en ciddi sebebi zaten olur olmaz gündeme getirmeniz.

Fatih hoca gitti. Doğru veya yanlış. Ayrı bir konu. Ama gidişine saplanıp kalarak sadece Fatih hocaya karşı olan tavrı korukluyorsunuzn çünkü insanlar devam etmek istiyor. Bundan ne Mancini süper anlamı çıkıyor ne de başka birşey. Sadece devam etmek, ileriye bakmak isteniyor.

-Tapatalk-

Ya TFF'nin ne yaptığı belli olmuyor Grup sürecinde cezaları sadece maçlarda uyguladı diye hatırlıyorum yada ocak ayında olduğu için bana öyle gelmişte olabilir ama bence her Lig ve Kupa maçlarında cezayı kendi katagorisinde çekmesi lazım.

Kirmizi kart cezasi lig/kupa beraber, sari kart ayri, hep boyleydi.

1320140933309678674_2.jpg

Yanlış anlaşılmasın dans bu dans

Ilk yarı göremedik seni ergen. G,tüm g.tum kaçtın tabi. Tipe bak.

Neyin kapağıymış o. Öyle maçtan 4 saat sonra olmaz o işler. Ilk yarı ne hissettin bakalım anlat hele.

Bu arada senden daha çok Galatasaraylıyım. Sizin gibi haklı olunca ergen gibi davranmam. Sivas maçından sonra nerelerdeydiniz peki ?

Bu kadro kalitesiz değil. Başkan ve td kalitesiz. Siz bunu anladığınızda geç olacak ya neyse.

Bu arada ilk mağlubiyette ben size kapak bıdıbıdır yapmayalım çünkü eşik ergen değilim. Galatasaraylıyım.

Üst Alt