ZTK 13/14 Y.F | Bursaspor 2-5 Galatasaray | M.S | 16 Nisan - Sayfa 71 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 13/14 Y.F | Bursaspor 2-5 Galatasaray | M.S | 16 Nisan

Alıntı yapıp selam dedim bunun neresi terbiyesizlik düzgünce açıklar mısın? Terbiyeyi kim öğrettiyse çok yanlış öğretmiş çünkü.

Terbiyesizlik. Çünkü yaptığın eyleme verceğim sonraki bir cevap terbiyesizlik. Nedir o ?

Galatasaray yenilecek ve ben seni böyle alıntılayacağım bu yakışdık alır mı ?

Bu arada birşey içtiğim kendinize karıştırmayın insanları. Terbiyesizlik ettiğim de tok uyduruyorsun

Öncesinde dayanadık. Tip. Sanki başkan deviriyoruz fırsatçılıkmış. Tepkiniz kalanlar asıl ne idüğü belirsizler fikirsizler. Bu arada insanları ayrıştırma hatasına düşme bir daha. Zira komik oldun az önce.

Kimin ne duruma ne dustugu ortada bence.:) 5 gol girince ne hissettin diye basit bir soru sordum hala cevap yok maalesef.

Terbiyesizlik. Çünkü yaptığın eyleme verceğim sonraki bir cevap terbiyesizlik. Nedir o ?

Galatasaray yenilecek ve ben seni böyle alıntılayacağım bu yakışdık alır mı ?

Bu arada birşey içtiğim kendinize karıştırmayın insanları. Terbiyesizlik ettiğim de tok uyduruyorsun

Yaptığım eyleme karşılık veremezsin çünkü ben daha hiçbir şey belli değilken nefretle bir yerlere saldırıp sonradan afiyetle yiyeceğim şeyler yazmam.

Ozan sert dile getirmiş olsa da haklı olduğu noktaları kabul etmek lazım. Ben Fatih hocayi seven biri olarak dahi takım ne zaman kötü gitse, yaa ışte Fatih Terim olsaydı,, turu mesajlar okumaktan rahatsız oluyorum. Sevmeyenlerin nasıl tepki vereceğini tahmin etmem güç olmuyor. Belki amaç iyi niyetli bir şekilde yapılmış bir yanlısı vurgulayıp, Fatih hocaya iade i itibar yaptırmak ama bu, bu şekilde olmaz. Ortaya koyulan görüntü, Galatasarayin başarısızlığına sevinme görüntüsü olduğu için insanları sadece Fatih hocaya karşı daha da dolduruyorsunuz. Varolan tavrı sivrilestiriyorsunuz. Adam Mancini hakkında tek kelime yazmamisken, mancinici diyerek ayrımı da sivrilestiriyorsunuz. Fatih hocanın buna ihtiyacı yok. Zaten kariyeri, katkıları ortada. Sizin rahatsız olduğunuz satasmalarin en ciddi sebebi zaten olur olmaz gündeme getirmeniz.

Fatih hoca gitti. Doğru veya yanlış. Ayrı bir konu. Ama gidişine saplanıp kalarak sadece Fatih hocaya karşı olan tavrı korukluyorsunuzn çünkü insanlar devam etmek istiyor. Bundan ne Mancini süper anlamı çıkıyor ne de başka birşey. Sadece devam etmek, ileriye bakmak isteniyor.

-Tapatalk-

Konu bu değil Özgür.

Konu gittiğinden beri hakaret edilmesi. Gerek terim e gerekse oyunculara.

Bu oyunculara kalitesiz diyen güruh var. Bu adamlara nasıl anlatacağız neyin değiştini sorabilir miyim ?

Yaptığım eyleme karşılık veremezsin çünkü ben daha hiçbir şey belli değilken nefretle bir yerlere saldırıp sonradan afiyetle yiyeceğim şeyler yazmam.

Farketmez ki. Bir takım tek hedefi o kupa kalmış ve durum 2-0 oynanan iğrenç oyun aylardır deplasmanda kazanamıyor.

Peki senn yapacaksın haftaya öbür gün ya da öbür ay yenildiğimizde ? Ben sana hangi tepki vereyim ki senin yaptığın masum ufak takılma olsun ? Terbiyesizliği bu yüzden yaptın işte. Biz Galatasaray'ın yenilmesinden zevk alan elinde viski ile kutlayan tip miyiz ?

Kimin ne duruma ne dustugu ortada bence.:) 5 gol girince ne hissettin diye basit bir soru sordum hala cevap yok maalesef.

Sen ne hissettiysen onu dedim ama kapasiten kadar anladığın için cevap vermediğimi sandın tabi. Karşında bir Galatasaraylı var haddini bil. O yüzden asıl fırsatçılık yapan ergenlere kalmadı bu takım daha.

Farketmez ki. Bir takım tek hedefi o kupa kalmış ve durum 2-0 oynanan iğrenç oyun aylardır deplasmanda kazanamıyor.

Peki şe nn yapacaksın haftaya öbür gün ya da öbür ay yenildiğimizde ? Ben sana hangi tepki vereyim ki senin yaptığın masum ufak takılma olsun ? Terbiyesizliği bu yüze yaptın işte. Biz Galatasaray'ın yenilmesinden zevk alan elinde viski ile kutlayan tip miyiz ?

Yenildiğimizde veya hedeflerimize ulaşamadığımızda gereken eleştiriyi yaparım.

"Durum 2-0 oynanan iğrenç oyun aylardır deplasmanda kazanamıyor" sebeplerine bakıp oyun daha sonuçlanmadan kimseye sallamam. Maç biter, o tırnak içine aldığım durumlar gerçekleşir veya gerçekleşmez, gider eksik gördüğüm yanlış gördüğüm şeyleri eleştiririm gereken yerde.

Gercek GSli takim yenik duruma dusunce firsatcilik yapip keyiflenen kisi midir?

Keyiflenmek mi keyifle atılmış mesaj mı onlar zuhahahahah Ahahahaha ehehehhe mı yapmışım tip. İçimiz yanıyor. Gol yiyorsan oyuncuların izliyor.

Orada ne yazdıysam hala geçerlidir, bu hocadan da Başkan'dan da (kişisel değil yönetime koyduğu isimler ) bir cacık olmaz. Galatasaray'ın kadrosu da kötü değildir. Özellikle rakiplerinin hepsinden daha iyidir,

Yenildiğimizde veya hedeflerimize ulaşamadığımızda gereken eleştiriyi yaparım.

"Durum 2-0 oynanan iğrenç oyun aylardır deplasmanda kazanamıyor" sebeplerine bakıp oyun daha sonuçlanmadan kimseye sallamam. Maç biter, o tırnak içine aldığım durumlar gerçekleşir veya gerçekleşmez, gider eksik gördüğüm yanlış gördüğüm şeyleri eleştiririm gereken yerde.

Hiç farketmez. Zamanında tepki göstermek gayet normal bir durum. Keşke sende o sırada yorum yazıp fikirlerini söyleseydiniz futbol his eylem sporu. Kaldı ki erken i gerçi yok. Sebepleri belirttim. Eldeki kalan kupa oynanan köyü oyun ve haftalardır aylardır alınamayan deplasman galibiyeti. Sen lig için ne düşünüyorsun peki hala umut var mı diyorsun yoksa ?

Sen ne hissettiysen onu dedim ama kapasiten kadar anladığın için cevap vermediğimi sandın tabi. Karşında bir Galatasaraylı var haddini bil. O yüzden asıl fırsatçılık yapan ergenlere kalmadı bu takım daha.

Hayir sen ne hissettin o ilk 20 sayfada yazdiklarindan sonr, kivirmadan cevap ver. Karin okusa mesajlarini bir zenneyle evlendigini dusunur sendeki su kivrakligi, yanar donerligi gordukten sonra bence.

Hiç farketmez. Zamanında tepki göstermek gayet normal bir durum. Keşke sende o sırada yorum yazıp fikirlerini söyletmeseydiniz futbol his eylem sporu. Kaldı ki erken i gerçi yok. Sebepleri belirttim. Eldeki kalan kupa oynanan köyü oyun ve haftalardır aylardır alınamayan deplasman galibiyeti. Sen lig için ne düşünüyorsun peki hala umut var mı diyorsun yoksa ?

Tamam maç sırasında tepki göstermek normal durumsa maç sonunda da yanılanlara alıntı yapıp "Selam" yazmak gayet normal bir durum, neden terbiyesizlik olarak algıladın ki bunu?

Lig için görüşlerimin hiçbir önemi yok ama söyleyeyim, ikincilik şansımızın devam ettiğini ve bu sene için yeterli bir başarı olacağını düşünüyorum. Ek olarak Aysal ve Mancini başta olmak üzere hiç kimsenin takımda kalıp kalmaması da umrumda değil, yerllerine daha iyi birileri gelecekse hiç düşünmeden gönderelim.

Tamam maç sırasında tepki göstermek normal durumsa maç sonunda da yanılanlara alıntı yapıp "Selam" yazmak gayet normal bir durum, neden terbiyesizlik olarak algıladın ki bunu?

Lig için görüşlerimin hiçbir önemi yok ama söyleyeyim, ikincilik şansımızın devam ettiğini ve bu sene için yeterli bir başarı olacağını düşünüyorum. Ek olarak Aysal ve Mancini başta olmak üzere hiç kimsenin takımda kalıp kalmaması da umrumda değil, yerllerine daha iyi birileri gelecekse hiç düşünmeden gönderelim.

Ysen tepki göstermiyorsun ki. Bizi alıntılıyorsun, sanki bizler yenilmek için can atıyoruz vs... Yanlış senin bakış açın. Son cümlene katılmamam mümkün değil bende öyle düşündüğüm için söyledim.

Soruyorum sana lig de bu halde olmayı kabullenelim mi ? Normal birşey mi bu ? Finalde kazanma ihtimalimiz çok mu büyük peki ? İşte bu sorulardır benim kızdığım. Ne yazdıysam hala geçerlidir. Ve dikkat et oyunculara yazmadım yazdıysam da genelde çünkü kişi kişi bakmak yanlış bu bir takım oyunu ama onu yönetenler sıkıntılı.

Üst Alt