ZTK 14/15 2. Tur | Galatasaray 4-1 Torku Konyaspor | MS | 12 Şubat - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 2. Tur | Galatasaray 4-1 Torku Konyaspor | MS | 12 Şubat

Alperen ne gune duruyor , Eray ve Sinan'dan iyi oynayacagi kesin bari mucadele eder en azindan.

Vallah yalan soylemim, o cocuk da cuvallama potansiyeli yuksek :D

Simdi sirf gecenki penalti atislari goz onune alip haksizlik etmek istemiyorum, ama oyle cok iyi bir kaleci tipi goremiyorum. Yani o da simdi sapsalca bir gol yerse emin ol Eray a yapilan yorumlarin aynisi o na yapilir.

Vallah yalan soylemim, o cocuk da cuvallama potansiyeli yuksek :D

Simdi sirf gecenki penalti atislari goz onune alip haksizlik etmek istemiyorum, ama oyle cok iyi bir kaleci tipi goremiyorum. Yani o da simdi sapsalca bir gol yerse emin ol Eray a yapilan yorumlarin aynisi o na yapilir.

Kaleciler her macta gol yemeyecek diye bir kural yok , gol yer ama az da olsa mucadele eder caba gosterir gol yememek icin, Eray ve Sinan'da mucadele deninen birsey yok.

Bknz Casillas, bu haftaki Atletico macinda inaninmaz hatayla gol yedi kimse citini cikarmaz cunku mucadele ediyor takimina maximum katkiyi saglamaya calisiyor yani kisacasi mucadele edip gol yersen kimse sana birsey soyluyemez.

Kaleciler her macta gol yemeyecek diye bir kural yok , gol yer ama az da olsa mucadele eder caba gosterir gol yememek icin, Eray ve Sinan'da mucadele deninen birsey yok.

Bknz Casillas, bu haftaki Atletico macinda inaninmaz hatayla gol yedi kimse citini cikarmaz cunku mucadele ediyor takimina maximum katkiyi saglamaya calisiyor yani kisacasi mucadele edip gol yersen kimse sana birsey soyluyemez.

Zaten ERay ayri bir dert, gol yemeyi gectim, elini bile uzatamiyor, veya uzatip geri cekiyor. 2 metre boyu var, faydasi sifir.

Kupayi kazanmak sart olmali.

As kadro oynamalidir. (Muslera yerine sinan oynasin. Lig uzun, muslera'ya bisey olursa "hazir "olsun bari.Eray ile birlikte kovulmali aslinda ama iste...)

Sinan
Tarik--chedjou--koray--telles
Colak--Selcuk(birhan/i.coskun)--melo--sneijder
Umut -- burak

Neden cift forvet? Cunku ileride ne top tutabiliyoruz ne baski kurabiliyoruz ne de pozisyona girebiliyoruz.

B9j_tYYCMAAHsdc.png:large

--------------Sinan---------------
Tarık---Ched------Hakan-----Olcan
----------Melo--Selçuk--------------
Bruma-----Sneijder-----------Sinan
-------------Pandev------------------

Üst Alt