ZTK 14/15 ÇF | Galatasaray 4-0 Manisaspor | M.S | 3 Mart - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 ÇF | Galatasaray 4-0 Manisaspor | M.S | 3 Mart

uzun bir aradan sonra izlediğim ilk maç ne kadar uzak kalmışım futboldan, futboldan ne kadar soğuttularsa artık siz düşünün

Başkanımızın ismini bile yeni öğrendim Duygun Yarsuvat diye bir adam, Ünal Aysal'dan sonrası yok bende :D

Prandelliyi ve duygun başkanı tanımıyorsan bizden en az 10 yıl fazla yaşarsın net söylüyorum!!!

Bisey olsada salyalarımı saçsam diye bekliyor bu tipler. Genç oyuncuya yazdiklarina bak sanki kendine fiili livatada bulundu. Son sayfalara baktigim kadariyla her mesaji sinan sinan sinan.

LG-D802 cihazımdan gönderildi
Sinan kötü topcumu diyoruz ? Sürekli sinan üzerinden Hamza hocaya giydirenler, kendini TD hisseden bir güruh var forumda onlara yazıyoruz.. Yok haksızlık yapıyor yok 11 e almıyor sanki antrenmanlari bahçenizde yapıyor Galatasaray...

Sinan kötü topcumu diyoruz ? Sürekli sinan üzerinden Hamza hocaya giydirenler, kendini TD hisseden bir güruh var forumda onlara yazıyoruz.. Yok haksızlık yapıyor yok 11 e almıyor sanki antrenmanlari bahçenizde yapıyor Galatasaray...

Kimse Hoca'ya giydirmedi. Kafanızda kavga edecek bahaneler üretmek için hazırsınız ekran başında.

Sinan'ın daha fazla şans bulmasını gerktiğini düşünüyorum. Sorun nedir?

Üst Alt