ZTK 14/15 ÇF | Galatasaray 4-0 Manisaspor | M.S | 3 Mart - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 ÇF | Galatasaray 4-0 Manisaspor | M.S | 3 Mart

sinan brumadanda emreden de daha faydalı olur şu durumda.

sinanı bursaspor maçında oynatıp balçova maçında oynatmıyosan eleştirilirsin bu kadar basit.

balçova nedir ya ? ligde al 11de başlat demiyoruz kupada şans bulmalı bu çocuk diyoruz.

madem o kadar kötü oyuncu isteyen bir ton kulüp vardı o zaman gönderecekti hamza bey. şimdi şu maçta gol atamadı diye kötü futbolcu mu oldu ? oynayan brumanın kaç golü var ?

merak etmeyin sinan haftaya a2de yine kapakları takmaya devam edecektir. futbolu sadece gol atmış mı atmamış mı diye izleyenler için sinan kötü oyuncudur bu maçta.

fiziğiyle son vuruşlarıyla bruma emre ç telles gibi oyunculardan kat kat iyidir.

heyecana gerek yok fener maçı için doğru kadro budur;

ileri çıkamayız bu kadroyla iyi olur yeriz 3-4 tane

yazdım ben kadroyu renktaş zorlama

fantaziye gerek yok

fb maçı 11i

----------------muslera--------------

sabri-----cedcu-------balta----olcan

---------hamit--------selçuk--------

bruma--------sneijder---------yasin

----------------burak-----------------

şu an en iyi kadro budur saçmasapan işler yapmanın anlamı yok

tecrübe olarak da kalite olarak da balta stoperde olmalı

ortasahada hamit selçuk dışında defansif 3. adamı oynatmak teslim olmaktır

1 kere de korkarak çıkmayalım şu kadıköye

bu kadro iyi

senin kadronlada ilk golü yersek maç 6'ya gider.
senin kadroda golü geçtim pozisyona girme ihtimalimiz olmadığı gibi korkakça 1 futbol ile üstüste goller yiyeceğimiz açık

trabzonun 9 tane gol attığı manisaya karşı cemali iyi göründü diye 15 maç sonra en zor ve kritik deplasmanımızda 11de sahaya çıkaracak kadar gaza gelen 1 hocamız yoktur umarım

senin kadroda golü geçtim pozisyona girme ihtimalimiz olmadığı gibi korkakça 1 futbol ile üstüste goller yiyeceğimiz açık

trabzonun 9 tane gol attığı manisaya karşı cemali iyi göründü diye 15 maç sonra en zor ve kritik deplasmanımızda 11de sahaya çıkaracak kadar gaza gelen 1 hocamız yoktur umarım

3 forvetle elmander baros necati ile çıkıp pozisyona giremediğimizi de hatırlıyorum.

Üst Alt