ZTK 14/15 Final | Galatasaray 3-2 Bursaspor | MS | 3 Haziran | ÇİFTE ŞAMPİYONUZ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 Final | Galatasaray 3-2 Bursaspor | MS | 3 Haziran | ÇİFTE ŞAMPİYONUZ!

Yok, 2 sini de kazanırsak lig 2.ncisi F.B ile yapacağız süper kupayı. Eğer ligi kazanır kupayı kaybedersek dediğin doğru, süper kupada Bursa ile olacak.

Bursaspor'a kaybedersek ben de üzülmem, bizim onlarca yıldır yapamadığımız şeyi yapıp Fener'i evinde 3-0 ile geçtiler, çok da güzel top oynadılar. Takdir haklarını Fener'e kullanan hakem bile buna engel olamadı.

yenersek olay olur sözü Bursaspor için geçerli değil, Bursa seyircisinin 3 yıl önce finalde fB ye kaybetmesine rağmen, centilmence takımı destekleyip kazananı alkışladığı ve atkı şov yaptığı o maçı unutmayın.

kaldı ki Bursa, artık Şenol hocanın takımı, onlarda yamuk olmaz.
Ama mac bursada ve bizim taraftarımız mac sonu bursa sokaklarında kutlama yapacaktır kazanırsak, bazı kendini bilmezlerin olay cıkartacagını düsünüyorum. Dikkatli olmaları lazım ordaki arkadasların, dozunda sevinsek yeter. Zaten sampiyonluk cok cok daha önemli, kupa icin cosmaya gerek yok acıkcası.

Tapatalk kullanılarak gönderildi

31'de Şampiyon ol o gece karşılan havalimanında uyuma

Ertesi günü kutlama desek ayın 1'i

Antremansız kupa finaline çıkacaklar yada zafer sarhoşu her sonuca açık olur maç ayın 3'nde çünkü

Ben Bursanin kupayi kazanma ihtimalini daha yüksek görüyorum. Biz sampiyon olursak takimin bir daha konsantre olabilecegini düsünmüyorum.

Sampiyon olalim da önce kupanin tasasini sonra düsünürüz.

Yok, 2 sini de kazanırsak lig 2.ncisi F.B ile yapacağız süper kupayı. Eğer ligi kazanır kupayı kaybedersek dediğin doğru, süper kupada Bursa ile olacak.

Bursaspor'a kaybedersek ben de üzülmem, bizim onlarca yıldır yapamadığımız şeyi yapıp Fener'i evinde 3-0 ile geçtiler, çok da güzel top oynadılar. Takdir haklarını Fener'e kullanan hakem bile buna engel olamadı.

yenersek olay olur sözü Bursaspor için geçerli değil, Bursa seyircisinin 3 yıl önce finalde fB ye kaybetmesine rağmen, centilmence takımı destekleyip kazananı alkışladığı ve atkı şov yaptığı o maçı unutmayın.

kaldı ki Bursa, artık Şenol hocanın takımı, onlarda yamuk olmaz.

Dogru degil.
Eger Sampiyon ayni zamanda ZTK'yi da alirsa. Rakibi lig ikincisi degil, Kupa finalisti.

Yani iki kupayi da alirsak, Bursa'yla süper kupada oynayacaz.

Çifte kupa ile kapatma şansını tepmemek gerek , Süper Kupa'da da rakip Bursa olacaktır , birde sezon başı onları orada yenip moral bulduk mu tamamdır.

Tabi yaz transfer sezonunu en iyi şekilde geçirip üst düzey Şampiyonlar Ligi'ne yaraşır , çeyrek final ve duruma ötesini oynama kapasitesi olan bir takım kurarsak.

Keşke FB ile oynasaydık, şampiyonluk kutlamalarından sonra bir yorgunluk bir rehavet çökecek takıma, FB rakip olsaydı olmazdı o durum.

Ziraat Türkiye Kupası Finalinin Biletleri Yarın Satışa Çıkıyor

Galatasaray ile Bursaspor arasında oynanacak Ziraat Türkiye Kupası final maçının biletleri yarın satışa çıkacak.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesi TFF.org üzerinden ve gişelerden yapılacak bilet satışı kulüplerin talepleri doğrultusunda yürütülecek.

Külüplerin talepleri doğrultusunda, Galatasaray tribünün biletlerinin tamamı internet üzerinden, Bursasspor tribünün biletleri ise internet satışının yanı sıra büyük çoğunluğunun 27 Mayıs Çarşamba günü açılacak gişelerden satılacak.

Bilet satış sitesi yarın saat 10:00'da açılacak. Gişeler ise Bursa Kültürpark girişinde 27 Mayıs Çarşamba sabah 09:30'dan itibaren hizmet verecek.

TFF

Kapalı kale arkasını ve maratonun sağ tarafını Bursa'ya,açık kale arkasını ve maratonun sol tarafını bize vermişler.Kapalı tribün ise genel olarak sponsorlar,basın ve protokole ayrılmış.

Bursalılar maratona truva yaparak Maratonu tamamen almayı düşünüyor.

Üst Alt