ZTK 14/15 Final | Galatasaray 3-2 Bursaspor | MS | 3 Haziran | ÇİFTE ŞAMPİYONUZ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 Final | Galatasaray 3-2 Bursaspor | MS | 3 Haziran | ÇİFTE ŞAMPİYONUZ!

Yok demezler 6-0 yendik derler Kadıköy'de yenemiyorsunuz derler.Vallahi bu sene şampiyon olursak seneye şampiyonluk falan beklemiyorum 2012-2013'teki gibi ballı bir grup gelmezse 3. olup Uefa'ya gidelim orada ilerleyelim sonuna kadar,alabilirsek Türkiye Kupası'nı alalım bir de Kadıköy'de yenelim yeterli benim için.

Çok değil daha geçen haftaya kadar twitter'dan birisi Süper Kupalı resmi atmıştı :) Bundan sonra demezler zaten Süper Kupa sezon öncesi hazırlık turnuvası gibi bir şey. Bu sezon hayırlısıyla çifte kupa alırsak seneye de şampiyon oluruz. Psikolojikmen çökerler bunlar :D

Çok değil daha geçen haftaya kadar twitter'dan birisi Süper Kupalı resmi atmıştı :) Bundan sonra demezler zaten Süper Kupa sezon öncesi hazırlık turnuvası gibi bir şey. Bu sezon hayırlısıyla çifte kupa alırsak seneye de şampiyon oluruz. Psikolojikmen çökerler bunlar :D

Ben demedim ki Fb şampiyon olur.Bence gelecek senenin şampiyonu Bjk tabi şimdiden konuşmak ne kadar doğru ama tahminim o yönde. :D

Bu maça hazırlanmak çok zor olacak. Şampiyon olduktan sonra Bursa'nın motivasyonuna karşılık vermek pek mümkün gözükmüyor bana.

Şimdi sabaha kadar kusana kadar içer futbolcular neyseki Rize maçına kalmadı şampiyonluk

Şampiyonluk rehaveti ayağına bizde Bursa'dan dayak yemeyiz umarım

Sen de gel!

4903a5077109204.jpg

Üst Alt