ZTK 14/15 Final | Galatasaray 3-2 Bursaspor | MS | 3 Haziran | ÇİFTE ŞAMPİYONUZ! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 Final | Galatasaray 3-2 Bursaspor | MS | 3 Haziran | ÇİFTE ŞAMPİYONUZ!

Bilet satışı nasıl yapılacak hiç bilgi yok. Bir tff internetten satacak diyor ama daha sitede hiç bir gelişme yok. 15 dk kaldı.

Gurur duyuyorum lan takımla camiayla taraftarla.Bu kadar şahane bir şampiyonluktan sonra bu konuya yorum atılıyor ya!İşte bizim genlerimizde var kupalar!

Bursaspor daha motive olarak sahaya çıkar. :)

Ama biz büyüklüğümüzle hiç oynamadan kontra ile 1-2 gol bulalım hiç kendimizi kasmaya gerek yok kupayı verin gitsin işte yıllar sonra çifte mutluluk yaşayalım :D

uzun süreden sonra bence stressiz bir maça cıkacagız. son lig maclarına oranla daha çoşkulu ve bol posizyon bulacagımız bir maç bekliyorum.

bence 4-1 kazanırız.

TFF nin her zaman ki rezilliği. Bilet almak mümkün değil internetten. Tam para ödeme işlemine geçiyorum sayfa hata veriyor. Yazık.

Bence Bursa favori, bizimkiler zor konsantre olurlar. Bursa kazansa da üzülmem açıkçası, şikeye karşı dik duran bir kaç takımdan biri Bursa. Hocalarının zaten başımızın üstünde yeri var.

Üst Alt