ZTK 14/15 H:1 | Galatasaray 4-2 Eskişehirspor | M.S | 3 Aralık | ATV - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 H:1 | Galatasaray 4-2 Eskişehirspor | M.S | 3 Aralık | ATV

eskişehirlilere şaşırmayın onlarda fenerbahçenin hafif farklı bir versiyonu
taraftarı özenti
kulübü şikeci tek fark fener satın alıyor eskişehir satıyor olay bu.

ben ünide okurkan sayısız bunlardan tanıdım atkısız formasız fenerlilerden ayırt edemezsiniz. boşuna yormayın o yuzden kendınızı.

şikeci şerefsizler

Cidden nasıl bir psikolojiye sahipsin . Nasıl bir ruh halindesin . Yaşını 50 yazmışsın. Ama hiç göstermiyorsun ; Yazdıklarınla...
Şimdi sen bunları yazdın ne oldu. Bütün forum müridin mi olacak. " Vay anasını doğru söylüyor adam. Hadi gelin Galatasaray'ı bırakalım" mı diyecek.
Hayır Fenerliysen (ki öyle görünüyor) gelip buraya bunları yazıyorsun ama kendi takımına geçilen kıyakları unutuyorsun; Daha doğrusu unutturmaya çalışıyorsun.

Yok dediğin gibi sadece Eskişehirsporlu isen ya kardeşim git kendi forumunda yaz. Kendin çal kendin oyna. Ama burada forumun huzurunu bozma.
Bu yaşa kadar hiç bir zaman hiç dönem herhangi bir rakip takım forumuna üye olayım da ortamı gereyim diye bir düşüncem olmadı.

Allah tez zamanda acil şifalar versin.

Abi salla..

Abi daha yeni cezan bitti sen girme bu konulara

Ya yok ya. Bu tipler için bu forumdan uzak kalmaya değer mi.
Yaptım şikayetimi kararı modlara bıraktım. Değmez ;)

Adamın niyeti ne tuttuğu savunmak ne de gerçeği konuşmak.

Hayır ne hikmetse hep maç günleri peydahlanıyor. Madem niyetin iyi başka zamanlarda da gel konuş.

Tabiki amaç belli ; Ortamı germek. Sonra bunları gidip kendi forumunda anlatmak.

Nasıl bir psikolojiye sahipse artık

Maçın 4-2 olmasında ciddi TD başarısı var ne kadar Melo'yu oyundan çıkarmaması yanlışsa bile. Prandelli ve Mancini ofansif bir oyuncu çıkarıp yerine defans alırdı 10 kişi kaldıktan sonra ama Hamza hoca ruh gibi gezen Olcan'ı çıkarıp Yasin ile oyuna hareketlilik getirdi.

Sağlamsa Lassa

Ya yok ya. Bu tipler için bu forumdan uzak kalmaya değer mi.
Yaptım şikayetimi kararı modlara bıraktım. Değmez ;)

Adamın niyeti ne tuttuğu savunmak ne de gerçeği konuşmak.

Hayır ne hikmetse hep maç günleri peydahlanıyor. Madem niyetin iyi başka zamanlarda da gel konuş.

Tabiki amaç belli ; Ortamı germek. Sonra bunları gidip kendi forumunda anlatmak.

Nasıl bir psikolojiye sahipse artık
Zaten hem buraya yazıp hemde kendi forumuna yaziyordur şu anda ahmet abi saygı çerçevesinde herkesin başımızin üstünde yeri var.

Prandelli'nin gitmesi ile foruma hareketlilik mi geldi bana mı öyle geliyor genelde kupa maçlarında bu kadar mesaj olmaz maç konularında.

Sağlamsa Lassa

Ben bu sezon gol atmaktan umudu kesmistim valla ancak denk getire getire atiyorduk. Rakibin durumu ne olursa olsun keyifli bir mac izledik uzun aradan sonra

Yalniz ben mi yanlis gördüm zaman zaman Umut sag tarafa gecti ve Bruma önde oynuyordu.
Hamza Hoca Umut'u sagda düsünüp Buragi tek forvet oynatmaz umarim

Şu zamana kadar bizim açımızdan sezonun en keyifli maçı oldu. Eskişehir' in gençleride tıpkı abileri gibi kaliteli.

Mücadelemiz, isteğimiz ve kazanmak için basmamız eskiye göre daha iyiydi. Karttan sonra bi 10 dakika bocaladık ama hocanın yapmış olduğu Yasin değişikliği oyunu lehimize çevirdi.

Yalnız abartmamak lazım. Sürekliliği göremezsek, üstüne katamazsak hüsrana devam ederiz.

GT-I9300 Tapatalk

Macin Özeti

dhhsk762.jpg

:D

Üst Alt